Paskelbta ekstremali situacija

 Paskelbta ekstremali situacija

Kėdainių r. savivaldybės nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Trečiadienį, birželio 22-ąją, vykusiame Kėdainių rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje buvo nutarta skelbti savivaldybės lygio ekstremalią situaciją. Toks sprendimas priimtas dėl susidariusios sudėtingos situacijos Šlapaberžės kaime.

Birželio 21-osios ryte Bendrosios pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Dotnuvos seniūnijos Šlapaberžės kaime, Parko gatvėje, greta tekančio Kruosto upelio pakilęs vanduo apsėmė rūsį, kur yra trys 700 litrų pusiau užpildytos skystojo kuro statinės.

Statinės nuvirto, kiek kuro išbėgo, šeimininkas negali pasakyti. Rūsys apsemtas, baiminamasi, kad teršalai nepakliūtų į aplinką. Į įvykio vietą atvyko Dotnuvos seniūnas, aplinkos apsaugos agentūros specialistas, civilinės saugos skyriaus specialistas, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas ir ugniagesiai gelbėtojai. Pasak gelbėtojų, iš apsemto namo rūsio bandyta išsiurbti naftos produktais užterštą vandenį, tačiau jis nuolat kilo ir rūsio ištuštinti nepavyko.

Siekiant kuo operatyviau rasti sprendimo būdą, kaip saugiai ir greitai išvalyti apsemtą rūsį, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkas, savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius sušaukė posėdį, kuriame priimtas sprendimas paskelbti savivaldybės lygio ekstremalią situaciją ir nutarta kuo operatyviau rasti galimybių išvalyti užterštą rūsį bei organizuoti užteršto vandens išvežimą bei utilizavimą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video