Pašilių gyventoją papiktino teršiamas kelias

 Pašilių gyventoją papiktino teršiamas kelias

Sekmadienį Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo gyventojas Mindaugas pasipiktino galimai teršiamu rajoniniu keliu Aukštutiniai Kaniūkai – Babtai – Labūnava – Kėdainiai/ Skaitytojo Mindaugo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Sekmadienį Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo gyventojas Mindaugas pasipiktino galimai teršiamu rajoniniu keliu Aukštutiniai Kaniūkai – Babtai – Labūnava – Kėdainiai. Gyventojo teigimu, visą dieną iš pravažiuojančių sunkiasvorių mašinų ant kelio dangos byrėjo cukrinių runkelių išspaudos.

Užfiksavo ne kartą

Į „Rinkos aikštę“ kreipęsis Mindaugas pasakojo, kad sekmadienį iš Pašilių į Kėdainius važiavo keletą kartų ir matė kaip iš sunkiasvorių automobilių ant kelio byra cukrinių runkelių išspaudos, kurios teršia kelią.

„Visą dieną važiuoja sunkiasvorės mašinos pirmyn ir atgal. Visas kelias pilnas išspaudų. 

Man pavyko nufilmuoti telefonu sunkiasvorę mašiną, iš kurios akivaizdžiai buvo teršiamas kelias. Bet tokių mašinų buvo ne viena ir ne dvi, visą sekmadienį vežiojo tas išspaudas“, – dėstė Pašilių gyventojas.

Prievolė susitvarkyti

Kėdainių rajono policijos komisariatas ar Kėdainių rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius dėl galimai teršiamo minėto kelio skundų nesulaukė.

Kauno apskrities policijos pareigūnai primena, jog pagal Lietuvos įstatymus, jei vairuotojui nepavyko apsaugoti kelio dangos ir ji buvo užteršta, vairuotojas privalo pasirūpinti, kad kliūtys nuo kelio būtų nukastos ar nušluotos.

Gresia piniginė bauda

Pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksą dėl eismo saugumo reikalavimų automobilių keliuose pažeidimo numatoma bauda nuo 300 iki 500 eurų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją ir ragina visuomet apie pastebėtus bet kokius galimai daromus teisės pažeidimus nedelsiant informuoti policijos pareigūnus bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaitytojo Mindaugo nuotr.

Sekmadienį Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Pašilių kaimo gyventojas Mindaugas pasipiktino galimai teršiamu rajoniniu keliu Aukštutiniai Kaniūkai – Babtai – Labūnava – Kėdainiai.

2 Komentarai

  • Tai galėtų kartas nuo karto ir apaštalai pavydėti.

  • tikrai lapkričio 21d sekmadienį šiuo keliu visą dieną zujo sunkiasvorės mašinos iš kurių byrėjo runkelių išspaudos. Kelias buvo šlapias ir slidus, nes lijo lietus ,o sunkiasvorės mašinos barstė išspaudas. Bet kažkodėl policija to nemato?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video