Pasaulinėse varžybose – kėdainiečių triumfas

 Pasaulinėse varžybose – kėdainiečių triumfas

Iš Maljorkoje vykusių WDSF pasaulio reitingo varžybų solo šokėjams kėdainietės grįžo su medaliais: Deimantė Babenskaitė (kairėje) iškovojo du aukso medalius, Raminta Linevienė – vieną aukso medalį, o jos dukra Saulė Linevaitė pasipuošė bronza. Šokėjas į varžybas lydėjo jų trenerė, Kėdainių sportinių šokių klubo „Vilnis“ mokytoja Natalija Tokareva./Lietuvos sportinių šokių federacijos archyvo nuotr.

Kėdainių sportinių šokių klubo „Vilnis“ šokėjos sužibėjo pasaulinėse varžybose – iš Maljorkos sportininkės grįžo net su trimis aukso ir vienu bronzos medaliu.

Pergalės skonį pajuto dusyk

Savaitgalį Ispanijai priklausančios Maljorkos salos Kalvijos mieste vyko WDSF solo šokėjų pasaulio čempionatas ir WDSF pasaulio reitingo varžybos solo šokėjams. Trys kėdainietės WDSF pasaulio reitingo varžybose lipo ant geriausiųjų pakylos.

Šokdama standartinius šokius Deimantė Babenskaitė iškovojo net dvi pirmąsias vietas WDSF Adult Solo ST, kur visi penki kėdainietės šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis, bei WDSF Senior I Solo ST grupėse. Šiose grupėse atitinkamai startavo 10 ir 5 sportininkės.

Maljorkoje vykęs pasaulio solo šokėjų čempionatas surengtas pirmą kartą, o pasaulio reitingo solo šokėjų varžybos vyko dar tik antrus metus.

Aut. past.

Mama su dukra

Šokdama latino šokius Raminta Linevienė aukso medaliu sužibo WDSF Senior I Solo LA grupėje, o WDSF Adult Solo LA grupėje šoko pusfinalyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 10-ąją vietą. Lotynų Amerikos šokių programos varžybose atitinkamai startavo 8 ir 38 šokėjos.

WDSF pasaulio reitingo varžybose solo šokėjams ant parketo lipo ir R. Linevienės dukra Saulė Linevaitė. Jaunoji sportininkė Lotynų Amerikos šokių programos WDSF Juvenile I Solo LA grupėje pelnė trečią vietą ir iš pasaulinių varžybų grįžo pasipuošusi bronzos medaliu. Šioje grupėje pasirodė penkios šokėjos iš skirtingų valstybių – Slovėnijos, Turkijos, Ispanijos, Armėnijos ir Lietuvai atstovavusi kėdainietė Saulė.

„Kol kas kitoms Lietuvos šokėjoms patekti į pasaulio reitingo varžybų finalus ar pusfinalius nepavyko, tačiau debiutas, drąsiai teigiame, sėkmingas visoms ir, tikime, kad viskas dar laukia ateityje“, – sakė Lietuvos sportinių šokių federacijos atstovai.

„Kol kas kitoms Lietuvos šokėjoms patekti į pasaulio reitingo varžybų finalus ar pusfinalius nepavyko, tačiau debiutas, drąsiai teigiame, sėkmingas visoms ir, tikime, kad viskas dar laukia ateityje“.

Lietuvos sportinių šokių federacija

Varžybų lygis – aukštas

Sportininkes į čempionatą lydėjusi Kėdainių sportinių šokių klubo „Vilnis“ trenerė Natalija Tokareva gyrė pergales šventusių mūsų krašto šokėjų pasirengimą bei debiutą tokio lygio varžybose.

„Maljorkoje vykusiose varžybose pasirodžiusios mūsų klubo šokėjos yra tikrai stiprios sportininkės. Tad šie pasiekimai labai pradžiugino, – šypsosi N. Tokareva. – Važiuodamas į varžybas negalvoji apie medalius. Pirmiausia ant parketo stengiesi parodyti viską, ką gali geriausio. Deimantė, Raminta bei Saulė sušoko labai gerai ir jos išties vertos šių laimėjimų.“

Ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių solo sportiniai šokiai tampa vis populiaresni. Maljorkoje vykęs pasaulio čempionatas surengtas pirmą kartą, o pasaulio reitingo varžybos vyko dar tik antrus metus.

„Pavyzdžiui, Lietuvoje nėra suaugusiųjų amžiaus grupės solo šokių varžybų, – pastebi N. Tokareva. – Taigi važiuodamos į čempionatą nežinojome, kokio lygio varžybas ir šokėjus išvysime. Vis tik pamatėme, kad lygis išties aukštas.

Labai džiaugiuosi, kad šiemet pirmą kartą buvo surengtas tokio lygio pasaulio solo šokėjų čempionatas, kokie rengiami porų čempionatai. Solo šokių populiarumas pastaraisiais metais itin sparčiai auga.“

N. Tokareva sportinius šokius solo šokančias mergaites bei moteris treniruoja seniai, todėl Lietuvoje jos sportininkės jau yra pelniusios aukštų įvertinimų.

9 Komentarai

 • Gerulė ta Raminta ;-* murrrr

  • Gera gera :DD as netycia uzmaciau instagrame jos vyra, ale influenceris tipo:DD paziurejau kelis story ikeltus ir taip jauciasi svetima gėda, grybu grybas, pasakoja kaip jis visur sneka su visais, bet realiai jei taip butu senai butu prasileides nuo ko nors i barzda:DD

   • Tikrai taip! Vyras metuose, o smegenys nustoje vystitis dar vaikystej pagal jo storius instagrame, tikrai svetima gėda, juokina kėdainius

 • Pritariu, moteris šaunuolė, ir versli, ir graži, o vyras… Nu nežinau ar jis išvis vyras 🙂 gal ji turi kokį slaptą draugą, tada suprantu

  • Jūsų tokie komentarai juokingi yra. Nei jūs žinot tą vyrą, nei moterį žinote šią.

   • Intragrame šneka nesąmones tas vyras, kelnės aptemptos kaip žydrūno, daro iš savęs versloninką, nors realiai ką jis ten verčiasi šmutkėm ar dar kokiu ssss?
    Zodžiu, moteriškas vyras labai. Kiūdna dėl Ramšės, labai gera, protinga, issilavinusi moteris. Ką ji su juo veikia visiškai neaišku.

 • Jam tik su broliu (Reindžeriu) ir teliuku iš pamiškiu šiukšles rinkt ir bebrus gaudyt:DDD

 • Grybu grybas, kėdainiu ir šiaip svetima gėda jis, plauk iš instagramo, tiesiog patarimas, nieko asmeniško!:)

 • Jūs žmonės rimtai? Tokie apgailėtini esate.. kad svetima gėda už jus yra, arba už vieną asmenį kuris rašo vis komentarus apgailėtinus. Tie žmonės kurie taip daro, turi problemų su savivertę. Pasikapstykite savyje, savo galvas susitvarkykite.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video