Pareigūnus iškvietė dėl atidarytų automobilio durų

 Pareigūnus iškvietė dėl atidarytų automobilio durų

Neabejinga pilietė pranešė apie prie Kėdainių ligoninės ilgą laiką stovintį automobilį praviromis durimis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienio vakarą Bendrasis pagalbos centras sulaukė pilietiškos kėdainietės skambučio – moteris pranešė, kad jau ilgą laiką ligoninės aikštelėje praviromis durimis stovi ,,Peugeot“ markės automobilis, o jo viduje yra daug daiktų. 

Pranešė pagalbos telefonu 112

Kėdainietė telefonu 112 paskambino jau temstant, po 17 valandos.

„Tiesiog pamaniau, kad kažkas ne taip. Man atvykus į aikštelę, automobilio durys buvo praviros. Pamaniau, kad gal šalia yra savininkas ir netrukus jas uždarys, bet kai grįžau po kurio laiko į aikštelę, pamačiau, kad situacija nekinta – automobilio durys buvo visiškai atidarytos. 

Ar žmogui negerai pasidarė, ar jis tiesiog pamiršo jas uždaryti, ar kažkas apvogė automobilį, aš nežinau, bet temo, nesaugu buvo taip palikti, todėl ir pranešiau apie situaciją pagalbos telefonu. Dar nuėjau į ligoninę ir ten darbuotojams pasakiau“, – informavo neabejinga kraštietė.

Iki pareigūnams atvykstant iš ligoninės atėjo minėto automobilio savininkė. Moteris paaiškino, kad užsikalbėjo su kažkuo ir netyčia pamiršo uždaryti duris, nors automobilį ir užrakino centriniu užraktu.

Aut. past.

Pamiršo uždaryti automobilio duris

Bendrasis pagalbos centras į nurodytą vietą Kėdainių miesto Budrio gatvėje pasiuntė policijos pareigūnus, tačiau iki jiems atvykstant iš ligoninės atėjo minėto automobilio savininkė.

Moteris paaiškino, kad užsikalbėjo su kažkuo ir netyčia pamiršo uždaryti duris, nors automobilį ir užrakino centriniu užraktu.

Pirminiais duomenimis, iš automobilio niekas nedingo.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems piliečiams.

2 Komentarai

  • Moterims tik duok pakalbėti – viską pamiršta aplink !!!
    Ir kas čia dar neaišku?

  • Ir šiandie į ligoninės aikštelę atvažiavo poršas.Nežinau kodėl,bet aš už jį jaudinuosi.Tenka kartais ir ilgėliau laukt savos prisiagos,tai stengiuosi įsidėmėt brangesnių mašinų savininkus,kad atskirčiau svetimą ,benorintį sėst už vairo.Jeigu vagys jau tojotas kniaukia,tai nebetol ir svieto pabaiga.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video