Pareigūnai organizavo reidus

 Pareigūnai organizavo reidus

Policinė priemonė abi dienas buvo vykdoma Kėdainių miesto centre – Ramybės skvere vakaro ir nakties metu. Vėliau priemonė buvo tęsiama kitose miesto ir rajono gatvėse.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusį savaitgalį mūsų mieste ir rajone Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai bei Kauno Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė reidus, kurių metu buvo tikrinamas vairuotojų blaivumas. Šeštadienį policijai įkliuvo vienas neblaivus vairuotojas.

Ramybės skvere

Policinė priemonė abi dienas buvo vykdoma Kėdainių miesto centre – Ramybės skvere vakare ir nakties metu. Vėliau priemonė buvo tęsiama kitose miesto ir rajono gatvėse.

Pareigūnai vykdė policinę priemonę, skirtą neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų bei kitų asmenų daromiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti.

Vienas neblaivus

Policijos pareigūnams įkliuvo vienas neblaivus transporto priemonės vairuotojas. Šeštadienį, apie 20 val. 55 min., J. Basanavičiaus gatvėje automobilį „Crysler“ vairavo neblaivus 1983 metais gimęs vyras.

Vairuotojui alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 promilės.

Jo vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę, vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas.

Keli šimtai

Priemonės metu Kėdainių mieste ir rajone patikrinta keli šimtai transporto priemonių. Nustatyta ir kitų smulkesnių Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Tomis dienomis Kėdainių rajone aktyviai darbavosi ir policijos trikojis greičio matuoklis: automobilių greitis buvo matuojamas Pašiliuose, Matviliškyje ir Kėdainių miesto Kauno gatvėje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video