Pareigūnai aiškinasi, kas apiplėšė kėdainietį (VIDEO)

Kauno AVPK inf.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai aiškinasi, kas vasario 14 d. apie 20.30 val. Kėdainiuose, Žemaitės g., apiplėšė kėdainietį. Šalia buvęs nepažįstamas vyras jam netikėtai trenkė, o kai šis nukrito, pavogė piniginę, kurioje buvo grynieji pinigai, asmens tapatybės kortelė ir įvairios nuolaidų kortelės. Padaryta turtinė žala siekia apie 7 000 eurų.

Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.   

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 63 670 arba rašyti el. p. reda.svilpiene@policija.lt.

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d. Už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.  

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

2 Komentarai

  • Labai panašus i Manta Ozeravičiu

  • Tadas Ozeravicius. Paziurekit feisbuke

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video