Paramą Ukrainai renka nuolat

 Paramą Ukrainai renka nuolat

Sonata Patkauskaitė, Lietuvos Samariečių bendrijos prezidentė 

Viskas. Trumpalaikių akcijų paramos Ukrainai rinkimų nebus. Nuo dabar – tai nuolatinis kasdienis darbas.

Dirbame kiekvieną dieną (šeštadieniais ir sekmadieniais taip pat) nuo 9.00 iki 18.00 valandos. Visa, ką norite paaukoti Ukrainai, galite pristatyti mums adresu Senoji g. 4.

Jūsų suaukoti daiktai jau išvyko į Ckarkivą, kitus Ukrainos miestus, šiuo metu ruošiami vilkikai į Lvivą, Kyjivą, Melitopolį.

Vežti turime kur ir kuo, kad tik spėtume tiek visko surinkti ir pakrauti.

O dabar – SVARBI informacija. Labai prašome ja dalintis su visais

Jūsų gerumu ir noru padėti jau įsitikinome. O dabar pats laikas sutrumpinti paramos kelią.

Asociacijoje „Kėdainių samariečiai“ ne tik renkame daiktus, kuriuos vežame į Ukrainą. Čia pat kuriame ir daiktų bazę. Jų prireikia ukrainiečiams, bėgantiems nuo karo ir pravažiuojantiems pro Kėdainius ar mūsų mieste apsigyvenusiems.

Tad labai prašome, jeigu priimant ukrainiečius ir Jums reikia maisto, rūbų, higienos reikmenų, patalynės – neskubėkite feisbuke ieškoti. Skambinkite mums.

Bus paprasčiau, jeigu nuo pagalbos poreikio iki pagalbos gavimo pakaks vieno skambučio ir vieno apsilankymo vienoje organizacijoje. Tiesiog nesiblaškykime – taupykime savo laiką ir sutrumpinkime paramos kelią. Mūsų tel. 8 624 90 893.

Mes padedame ir kovojantiems bei pasilikusiems Ukrainoje, ir pas mus atvykusiems pasislėpti nuo karo siaubo.

Taip pat informuojame, kad paramą galite pervesti ir pinigais – bus paprasta, jei trūkstamus daiktus galėtume nupirkti iš tiekėjų. Na… vis šiek tiek sutaupytume, juk ir taip jau žmonių atjauta bei gerumas parduotuvių apyvartą žiauriai padidino.

Mūsų sąskaita:

Swedbankas“, A.s. LT97 7300 0101 6004 7049, mokėjimo paskirtyje nurodykite – Parama Ukrainai.
Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video