Paobelio kaime išasfaltuotas paskutinis likęs žvyrkelis

 Paobelio kaime išasfaltuotas paskutinis likęs žvyrkelis

Gatvės rekonstrukcijos darbai baigti, gyventojai namus pasiekia visiškai naujai paklotu asfaltu./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Paobelio gyventojai gyvena šventiškomis nuotaikomis – visai neseniai buvo baigta rekonstruoti šio kaimo Kranto gatvė. Būtent ši gatvė buvo paskutinė su žvyro danga šiame priemiestiniame kaime.

Skyrė lėšų

Kėdainių rajono savivaldybė iš 2023 metų Kelių priežiūros ir plėtros programos Paobelio kaimo Kranto gatvės rekonstrukcijai skyrė 91 tūkst. eurų.

Ši suma skirta inžinerinėms paslaugoms bei gatvės kapitaliniam remontui.

Už šias lėšas rekonstruota 1068 m2 gatvės.

Šiuo metu gatvės rekonstrukcijos darbai yra visiškai baigti, gyventojai pasiekia namus visiškai naujai paklotu asfaltu.

Ir dėkoja, ir primena apie kitą gatvę

Paobelio kaimo seniūnaitė Agnė Varkulienė dėkinga savivaldybės atstovams už sutvarkytą paskutinę kaimo gatvę ir kartu primena, kad jau kita gatvė laukia remonto.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų gyvenvietė pagaliau gali džiaugtis visomis asfaltuotomis gatvėmis.

Labai ačiū Pelėdnagių seniūnijai ir seniūnui Edvinui Pagirskui. O dabar galėsime svajoti apie Nevėžio gatvės rekonstrukciją“, – dėstė sėniūnaitė.

Pelėdnagių seniūnijos Paobelio gyventojai gyvena šventiškomis nuotaikomis – visai neseniai buvo baigta rekonstruoti šio kaimo Kranto gatvė.

Aut. past.

Ir daugiau

Beje, šiemet tikrai daug darbų atlikta ir kituose Pelėdnagių seniūnijos kaimuose, gyvenvietėse.

Pelėdnagių kaimo Beržų gatvėje atnaujinta asfaltbetonio danga. Dangai atnaujinti skirta 14,982 tūkst. Eur. Už juos išlieta 550 m2 asfaltbetonio.

Taip pat atnaujinta kelio Labūnava–Sičioniai asfaltbetonio danga. Dangai atnaujinti skirta 66 tūkst. Eur. Iš viso atnaujinta 2515 m2 dangos.

Nociūnų kaimo Pėdžių gatvėje už 28 tūkst. eurų atnaujinta 968 m2 asfaltbetonio dangos.

Labūnavos kaimo Linelių gatvėje vykdomas šaligatvių kapitalinio remonto projektavimas ir projekto ekspertizė.  Inžinerinėms paslaugoms šiemet skirta 6,000 Eur.

4 Komentarai

  • Nežinodams gatvių pavadinimų galiu ir suklysti.Nejau išasfaltavo tą gatvę,kuria dulkėdavo nekantriausieji sutrumpindami sau kelią nesitrinant Pelėdnagių žiede tiltų uždarymo laiku?Koc tų 550 kvasdratų lyg ir mažoka tokiai ilgai gatvei…

    • Tikrai ne ta. Dulkėdavo Pelėdnagių k. Gluosnių g.

  • Labai geras seniūnas, jis už merą didesnis ir aukštesnis!!!!

  • Žinoma, kad aukštesnis už merą visa galva- mieste dar pilna neasfaltuotų gatvių, o va kaimuose nebėra.. Kas tokį ablaūchą parinko…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video