Pamelavo apie vandentiekio avariją ir sutrikusią sveikatą

 Pamelavo apie vandentiekio avariją ir sutrikusią sveikatą

Bendrasis pagalbos centras informuoja gyventojus, melagingais pranešimais pranešančius apie nebūtus įvykius, to jokiu būdu nedaryti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šventinėmis dienomis Kėdainių specialiosios tarnybos daugybę kartų skubėjo žmonėms į pagalbą. Tačiau pasitaikė ir keletas atvejų, kuomet pagalba buvo kviečiama visiškai be reikalo. Per šventes Kėdainiuose fiksuoti du melagingi specialiųjų tarnybų iškvietimai.

Pamelavo apie sveikatą

Pavakarę, po 16 valandos, greitosios medicinos pagalbos medikų brigada skubėjo į Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijos Čirelių kaimą, mat į Bendrąjį pagalbos centrą paskambinusi moteris pranešė, kad jai sutriko sveikata, ji negali atidaryti durų.

Situacija buvo labai neaiški, tad medikai į pagalbą pasikvietė ugniagesius gelbėtojus, mat įprastai šie atveria sunegalavusių pacientų duris.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo greitosios medikai. Jiems atvykus paaiškėjo, kad ugniagesių pagalbos nereikia, o pranešimas yra melagingas.

Šventinėmis dienomis pasitaikė keletas atvejų, kuomet pagalba buvo kviečiama visiškai be reikalo.

Aut. past.

Pamelavo apie avariją

Vėlų vakarą, po 22 valandos, Bendrajame pagalbos centre buvo gautas moters pranešimas, kad, Sodų gatvės daugiabutyje Kėdainiuose iš kaimyno buto pas ją bėga vanduo, kaimynas neatidaro durų.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams durų niekas neatidarė. Vėliau atvykę buto savininkės giminaičiai atrakino duris.

Moteris miegojo, jai jokios pagalbos nereikėjo, taip pat jokios vandentiekio avarijos bute nebuvo. Konstatuota, kad pranešimas buvo melagingas.

Perspėja melagius

Bendrasis pagalbos centras informuoja gyventojus, melagingais pranešimais pranešančius apie nebūtus įvykius, to jokiu būdu nedaryti. Administracinių nusižengimų kodekse numatyta, jog už Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymą žinant, kad pagalba nereikalinga, gresia įspėjimas arba bauda nuo 90 iki 200 eurų.

Už melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą gresia bauda nuo 200 iki 2 000 eurų. Dėl melagingų pranešimų apie visuomenei gresiantį pavojų pranešę asmenys yra nustatomi, jie yra patraukiami atsakomybėn.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video