Pajiesliškiai prisiminė protėvių ir senelių tradicijas

 Pajiesliškiai prisiminė protėvių ir senelių tradicijas

Į renginį, kurį organizavo naujoji Pajieslio renginių organizatorė Rita Tamošaitienė, susirinkę žiūrovai šiltais plojimais sutiko vakaro svečius – Daivos Danauskienės vadovaujamą Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus folkloro ansamblį „Kalnaberžiai“./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kiekvienas kaimas turi savų tradicijų, kurias stengiasi išsaugoti ir puoselėti. Štai nedidelio Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Pajieslio kaimo žmonės rinkosi drauge paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Daugiafunkciame centre susirinkę pajiesliškiai sakė, kad kaime reikia renginukų, kad kaimas dar gyvybingas, kad jie yra pilietiški ir bendruomeniški. Beje, šį renginį organizavo naujoji renginių organizatorė Rita Tamošaitienė.

Graži tradicija

„Minėdami Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, į Pajieslio daugiafunkcį centrą rinkosi ne tik pajiesliškiai, bet ir aplinkinių kaimų gyventojai.

Jau tapo gražia tradicija kasmet tokia svarbia proga visiems susiburti, pasibendrauti ir smagaus koncerto pasiklausyti“, – pasakojo R. Tamošaitienė.

Šiltas vakaras

Į renginį susirinkę žiūrovai šiltais plojimais sutiko vakaro svečius – Daivos Danauskienės vadovaujamą Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus folkloro ansamblį „Kalnaberžiai“.

„Pradėję minėjimą Lietuvos himnu, klausėmės patriotinių, skambių dainų. Buvome sužavėti ansamblio darnumu, vyriškų balsų stiprumu.

Tarp dainų nuskambėję pasakojimai apie protėvių ar senelių darbą bei poilsį mus nukėlė į tolimą praeitį.

Tariame nuoširdų ačiū mūsų svečiams iš Kalnaberžės. Dėkojame pajiesliškiams ir kitiems į renginį atvykusiems žiūrovams.

Išsiskirstėme po namus tikrai šviesesni, linksmesni, stipriau mylėdami savo tėvynę, kurios nepriklausomybei ir buvo skirtas šis vakaras“, – dėkojo Pajieslio daugiafunkcio centro renginių organizatorė.

Daugiafunkciame centre susirinkę žmonės sakė, kad kaime reikia renginukų, kad kaimas dar gyvybingas, kad jie yra pilietiški ir bendruomeniški.

Aut. past.

Renginių reikia

Renginyje dalyvavę žmonės kalbėjo, kad tokių renginių ir susibūrimų reikia, kad kaimas dar gyvybingas, kad jie yra pilietiški ir bendruomeniški.

Beje, žmonės dėkojo ir sėkmės linkėjo šį renginį organizavusiai naujajai renginių organizatorei Ritai Tamošaitienei.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video