Pagrindinių stogo dangų medžiagų tipai

 Pagrindinių stogo dangų medžiagų tipai

Stogas yra stogo elementas, kurio pagrindinė funkcija yra apsaugoti pastatą nuo įvairių atmosferos kritulių. Todėl, atsižvelgdami į parduodamų stogo dangų medžiagų tipus, atkreipkite dėmesį į kai kurias savybes ir savybes, būtent:

Techninės charakteristikos, kurios išreiškiamos konkrečios dangos svoriu, vėjo apkrova ir stogo įrengimo paprastumu.

Estetinė išvaizda – atspindi formą, tekstūrą ir spalvą.

Kaina yra prekės savikaina. Netaupykite gyvenamojo namo stogo dangoms, stogo remontas kainuos žymiai brangiau.

Šiuolaikinės statybų parduotuvės siūlo daugybę stogo dangų medžiagų, kurios skiriasi techninėmis ir estetinėmis savybėmis. Prieš pirkdami turite žinoti, kuris tipas geriausiai tinka konkrečiai stogo konstrukcijai ir kiek pinigų esate pasiruošę išleisti.

Stogo čerpės

Keraminės plytelės kuriamos deginant molį. Tai stogo dangos medžiaga, kuri išsiskiria ilgu tarnavimo laiku, garso izoliacija ir atsparumu žemai temperatūrai.

Metalinės plytelės – tai profiliuoto plieno lakštas su spalvota polimerine danga. Pati stogo medžiaga atrodo kaip čerpė. Šio stogo privalumas – montavimo ir montavimo paprastumas, maža kaina, transportavimo paprastumas, atsparumas šalčiui ir tvirtumas.

Trūkumai yra didelis šilumos laidumas ir maža garso izoliacija, taip pat jautrumas korozijai, jei apsauginis sluoksnis yra pažeistas. Norint prailginti ilgaamžiškumą ir pagerinti eksploatacines savybes, šio tipo stogo dangoms rekomenduojama šilumos ir garso izoliacija, taip pat kasmetinė rūdžių patikra.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video