Pagiriškis telkia jaunimą gražiems darbams

 Pagiriškis telkia jaunimą gražiems darbams

Edgaras visuomet buvo aktyvus kraštietis. Visos jo gražios idėjos ir darbai ėmė sklisti plačiau, kai socialiniame tinkle jis sukūrė grupę „Pagirių miestelio jaunimas“./Asmeninio archyvo nuotr.

Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos Pagirių miestelio gyventojas Edgaras Džiupsas yra gražus šiuolaikinio jauno žmogaus, gyvenančio kaime, pavyzdys. 31 metų vyrui rūpi ne tik jo paties gyvenimas. Jis buria jaunimą ir daro daug gražių darbų savo kraštui. Be atlygio, be garbės troškimo. Nes jam rūpi, kokioje aplinkoje gyvena jis, kokioje aplinkoje gyvens jo vaikai.

Ėmė kviesti burtis kaimo gyventojus

Edgaras visuomet buvo gana aktyvus kraštietis. Visos jo gražios idėjos ir darbai ėmė sklisti plačiau, kai socialiniame tinkle jis sukūrė grupę „Pagirių miestelio jaunimas“.

Pagiriškis ėmė kviesti draugus, bendraminčius, pažįstamus ir visus, norinčius, kad miestelyje gyventi būtų geriau, į talkas, atlikti nedidelius, bet labai reikalingus darbus.

Įkvėpti Edgaro pasiraitojo rankoves

Edgaras su talkininkais šią vasarą šienavo žolę Pagirių poilsiavietėje, tvarkė ir prižiūrėjo tinklinio aikštelę, kurioje renkasi vietos jaunimas sportuoti, pailsėti.

Jaunas vyras įrengė ir bokso kriaušę, pastatė laužavietę, kad jaunimas turėtų kur užsikurti laužą.

Darbus Edgarui padeda atlikti tokie pat geradariai entuziastai mylintys savo gyvenvietę – Pagirius.

Kas darbu prisideda, kas medžiagų parūpina – jaunimas viską daro pats, neprašo ir neverkia kaip viskas yra blogai.

Edgaras subūrė jaunimą, kad šis perdažytų ir miestelio centre esančio tvenkinio lieptelį. Prie Pagirių maudyklos pats su bičiulių pagalba įrengė lieptą.

Edgaras kuklus. Bendraudamas su „Rinkos aikšte“ nesureikšmina savo darbų. Jo tikslas – kad Pagiriuose būtų gera ir gražu gyventi.

Aut. past.

Per didžiulius karščius net skėčius pastatė, kad turėtų kur žmonės pasislėpti nuo saulės. Atliko talkininkai ir daug kitų darbų.

Darbai gal ir nėra grandioziniai, bet žmogus juos daro iš meilės savo kraštui, neskaičiuodamas savo laiko, darbo, pastangų…

Saugo turtą

Edgaras yra kuklus. Bendraudamas su „Rinkos aikšte“ nesureikšmina savo darbų. Jo tikslas – kad Pagiriuose būtų gera ir gražu gyventi.

„Darbai nėra dideli, bet mes pasidarome patys. Kiek gali mums padeda bendruomenė.

Smagu, kad prisijungia vis naujų žmonių prie mūsų grupės. Tikrai ir nedidelio miestelio žmonėms rūpi kokioje aplinkoje jie gyvena.

Smagu, kad tvarkomės. Svarbiausia yra nelaužyti, nešiukšlinti, neniokoti. Būkime savo miestelio šeimininkais, kad čia ateityje būtų gera gyventi ir mūsų vaikams“, – šypsosi E. Džiupsas.

2 Komentarai

  • Va čia, tai šaunuolis!
    Savo asmeniniu pavyzdžiu rodo kaip galima gyventi įdomiai ir kitaip.
    Jaunimas, kuris kartu su juo stato ir tvarko savo Namus, niekada neniokos to, kas jų sukurta ir pastatyta!
    Pasisekė Pagirių miestelio gyventojams!
    Sėkmės Edgarui ir jo draugams!

  • Śaunuoliis daugiau tokių kaip jis.grazinant miestukas .😍

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video