Pagaliau sutvarkytas nuvirtęs tilto atitvaras

 Pagaliau sutvarkytas nuvirtęs tilto atitvaras

VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai baigė tilto per Dotnuvėlės upelį atitvaro J. Basanavičiaus gatvėje remonto darbus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai baigė tilto per Dotnuvėlės upelį atitvaro J. Basanavičiaus gatvėje remonto darbus. Atitvaras nuvirto dar šių metų sausio mėnesį. Tiesa, dabar pėstieji gali vaikščioti tik viena tilto puse, mat nelaukiant griūties buvo imta taisyti ir kitos pusės tilto turėklus. Dabar ten pėsčiųjų eismas uždraustas.

Kreipėsi direkciją

Kėdainių mieste esantis tiltas pradėjo byrėti dar sausio mėnesio pirmosiomis dienomis. Šį kartą virto vienos pusės tilto turėklai. Apie tai, kad nuvirto dalis tilto turėklų, Kėdainių rajono savivaldybę ir miesto seniūniją informavo gyventojai.

Rajono savivaldybė dėl prastos tilto būklės dar kartą kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją, kuriai ir priklauso minėta gatvė bei tiltas, ir ragino imtis veiksmų, siekiant užtikrinti gyventojų saugumą.

Dabar pėstieji gali vaikščioti tik viena tilto puse, mat nelaukiant griūties buvo imta taisyti ir kitos pusės tilto turėklus. Dabar ten pėsčiųjų eismas uždraustas.

Aut. past.

Pranešė gyventojai

„Vos tik mus pasiekė minėta informacija, nedelsdami susisiekėme su Kėdainių kelių tarnyba bei informavome apie susidariusią padėtį. Jie mums pranešė, kad situacija jiems yra žinoma, tada buvo pastatyta speciali laikina tvora, uždraustas pėsčiųjų eismas viena puse, kad būtų užtikrintas gyventojų saugumas“, – komentavo Arūnas Kacevičius, administracijos direktorius.

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atitvarą sutvarkė

Šiuo metu tiltu eiti saugu, tiesa, tik viena, suremontuota, puse, kadangi jau pradėtas kitos pusės tilto atitvarų remontas. Dabar kita tilto pusė aptverta atitvarais, mat buvo pašalinti seni, vos besilakę atitvarai.

Administracijos direktorius pažymėjo, kad Kėdainių tiltų būklė Lietuvos automobilių kelių direkcijai yra žinoma, savivaldybės vadovai ne kartą buvo susitikę, kalbėjosi ir net gyvai apžiūrėjo jų būklę.

Įvertino ministras

Vasario mėnesį Kėdainiuose lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius. Kartu su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais ir atsakingais specialistais delegacija apžiūrėjo Kėdainių mieste esančių tiltų būklę.

Seimo narys Viktoras Fiodorovas informavo, kad kovo mėnesį turėtų prasidėti tilto per Nevėžį (Vilainiuose) rekonstrukcijos darbai.

„Šiuo metu rengiamas J. Basanavičiaus gatvės ir likusių tiltų rekonstrukcijos projektas. Projekto sprendiniai rajono administracijai bus pristatomi iškart, kai tik tai bus galima padaryti. Numatoma, kad remonto darbai galėtų prasidėti kitų metų pradžioje“, – informavo V. Fiodorovas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video