Pagalbos šauksmas iš Panevėžio: dingęs žmogus gali būti bet kur (PAPILDYTA)

 Pagalbos šauksmas iš Panevėžio: dingęs žmogus gali būti bet kur (PAPILDYTA)

Prašo padėti surasti dingusįjį.

www.rinkosaikste.lt

Ketvirtadienio rytą „Rinkos aikštę“ pasiekė panevėžiečių pagalbos šauksmas. Artimieji bei draugai prašo padėti surasti dingusį vyrą. Pranešama, kad žmogus atsirado.

„Mes neviltyje. Policija sako, kad jis gali būti bet kur ir liepia laukti. Jį matė Kaune einant nuo autobusų link geležinkelio stoties. Kur jis išvyko, neaišku. Gali būti bet kuriame mieste. Aš, jo geriausia draugė, jo artimieji, prašome pagalbos“, – dėstė su žurnalistu susisiekusi panevėžietė Reda.

Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad 2023-01-04 9 val. Panevėžyje, Dariaus ir Girėno g., iš namų išėjo ir negrįžo Rimvydas Smilgys (gim. 1985 m.). 

Vyras 176 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, iš namų išėjo dėvėdamas juodos spalvos kepurę, smėlio spalvos striukę, vilkėjo šviesiai mėlynos spalvos džinsus, avėjo smėlio spalvos žieminius batus.

Asmuo paskutinį kartą pastebėtas sausio 4 d. 12.20 val. Kauno autobusų stotyje išlipantis iš autobuso ir einantis geležinkelio stoties link. 

Asmenis, žinančius šio vyro buvimo vietą ar pastebėjusius jį, prašome pranešti Panevėžio apskr. VPK Panevėžio m. ir r. PK Veiklos skyriaus vyriausiajam tyrėjui Adrijui Bareikiui tel. 8 612 50 514, el. p. adrijus.bareikis@policija.lt.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video