Padėkojo aktyviausiems policijos rėmėjams

 Padėkojo aktyviausiems policijos rėmėjams

Aktyviausiems policijos rėmėjams Egidijui Kačerauskui, Sandrai Dabulskytei, Vijolei Juknienei, Ritai Tamošaitienei, Danai Morozovienei įteiktos Kėdainių rajono policijos komisariato padėkos ir atminimo dovanos./ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono policijos rėmėjai naujus veiklos metus pradėjo kasmetiniu ataskaitiniu susirinkimu. Jo metu buvo pasveikinti jaunieji policijos rėmėjai, kurie jau tapo pilnamečiais ir pradeda tiesti naujus kelius gyvenime, buvo aptarti praėjusių metų darbai ir jų rezultatai, pristatyti būsimi pokyčiai ir naujovės policijos rėmėjams, numatomi darbai, lūkesčiai.

Aktyviausiems policijos rėmėjams Egidijui Kačerauskui, Sandrai Dabulskytei, Vijolei Juknienei, Ritai Tamošaitienei, Danai Morozovienei buvo įteiktos Kėdainių rajono policijos komisariato padėkos ir atminimo dovanos.

Metai – išskirtiniai

„Rinkos aikštės“ pakalbinti Kėdainių rajono policijos rėmėjai sakė, kad praėję metai jiems buvo išskirtiniai ir kupini įspūdžių.

„Praėję metai visiems Kėdainių policijos rėmėjams tikrai buvo aktyvūs ir turiningi.

Kartu su policijos pareigūnais vykome saugoti viešąją tvarką įvairių renginių metu, prižiūrėti, kaip laikomasi eismo saugumo mieste ir rajone, vykdyti prevencines priemones nusikalstamumui mažinti. Tai vieni iš pagrindinių darbų dirbant savanorišką ir neatlygintiną policijos rėmėjo darbą.

Galiu drąsiai teigti, kad Kėdainių policijos rėmėjai tikrai dirba kaip vienas kumštis ir yra labai aktyvūs. Dėl to esame dėkingi mūsų bendruomenės pareigūnams Aušrai ir Robertui, kurie mus suburia, palaiko ir motyvuoja.

Vakaro metu pasveikinti jaunieji policijos rėmėjai, kurie jau tapo pilnamečiais ir pradeda tiesti naujus kelius gyvenime./ Organizatorių nuotr.

Iš labiausiai įsimintinų darbų praeitais metais vienareikšmiškai galėčiau įvardinti darbą su policijos pareigūnais vasarą Palangoje, kuris truko beveik savaitę.

Pamenu, savo darbe pasiėmiau atostogas, kurias iškeičiau į darbą su policija. Galima iš šalies žiūrint pagalvoti, kad žmogus neturi ką veikti ir nežino, kaip praleisti savo atostogas, bet tie, kas mane pažįsta – žino, kad policijos rėmėjo darbas man yra labai svarbus“, – kalbėjo daugybę laisvo laiko ir net pagrindinio darbo dalį policijos rėmėjų veiklai skirianti Rita Tamošaitienė.

Naujos patirtys

Kėdainių rajono policijos rėmėja Vijolė Juknienė sakė, kad jai labiausiai įsiminė darbas kontrolės postuose, kur ji matė visko: ir šilto, ir šalto.

Pasak Kėdainių rajono policijos rėmėjų, praėję metai jiems tikrai buvo išskirtiniai ir kupini įspūdžių.

Aut. past.

„Praėjusiais metais teko nemažai padirbėti savanoriaujant policijos rėmėjų veikloje. Veika buvo tikrai įvairi ir įdomi. Teko padirbėti kontrolės postuose, įvairiuose kultūriniuose renginiuose, miestelių šventėse, sporto varžybose.

Įdomiausia ir daugiausia naujų patirčių suteikusi veikla – kontrolės postuose. Čia teko ne tik plačiau susipažinti su pareigūnų darbo specifika, bet ir buvo galimybė susipažinti su kariais savanoriais, kurie taip pat talkino pareigūnams karantino metu“, – kalbėjo V. Juknienė.

Nuoširdžiai dėkoja

Kėdainių rajono bendruomenės pareigūnai Robertas Mackevičius ir Aušra Mickevičienė bei policijos komisariato viršininkas Alvydas Vaina ir Veiklos skyriaus viršininkas Remigijus Blandis taria nuoširdų ačiū Kėdainių policijos rėmėjams.

„Dėkojame visiems mūsų rėmėjams, o pagerbėme labiausiai ir daugiausiai dirbusius rėmėjus. Dėkojame jums visiems“, – sako pareigūnai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video