Padėkojo aktyviausiems krašto savanoriams

 Padėkojo aktyviausiems krašto savanoriams

Kėdainių kultūros centro nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus salėje Padėkos savanoriams dieną surengtoje šventėje padėkota aktyviausiems krašto savanoriams.

Už savanorišką veiklą padėkos įteikto 42 įvairių organizacijų bei įstaigų atstovams, o originalūs savanorio ženkliukai pasiekė 160 kraštiečių.

„Ypač pandemijos metu naujai atsiskleidė savanorystės reikšmė visuomenei. Savanoriai aktyviai prisidėjo kovojant su virusu įvairiose srityse. O karas Ukrainoje dar kartą įrodė, kad esame visada pasiruošę padėti tam, kam reikalinga pagalba.

Ačiū visiems, be kurių rankų ir širdžių būtų nepalyginamai tamsiau, liūdniau, vienišiau. Tegul Jūsų pavyzdys įkvepia dvejojančius, o savanorystės darbai tegul būna įvertinti supratimu, dėkingumu ir pagarba“, – sveikindamas savanorius sakė rajono meras Valentinas Tamulis.

Renginyje nuoširdžią muzikinę dovaną savanoriams įteikė aktorė Lina Rastokaitė.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video