Padegėlis į butą nebegrįš, o jo sūnų priglaudė giminaičiai

 Padegėlis į butą nebegrįš, o jo sūnų priglaudė giminaičiai

Šiandien šiame bute niekas negyvena – užkaltais langais jis laukia remonto. Tačiau vietos gyventojams kiek ramiau – į butą, kuriame gaisras kyla ne pirmą ir ne antrą kartą, jo šeimininkas nebesugrįš./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS       

Dar vasaros viduryje Kėdainių mieste kilo didžiulis gaisras, kurio metu atvira ugnimi degė daugiabučio namo butas. Šiandien jame niekas negyvena – užkaltais langais butas laukia remonto. Tačiau vietos gyventojams kiek ramiau, mat paaiškėjo, kad į butą, kuriame gaisras kyla ne pirmą ir ne antrą kartą, jo šeimininkas nebesugrįš – vyriškiu rūpinasi valdiškos institucijos, kur jam suteikiama visa pagalba ir priežiūra, o padegėlio sūnų priglaudė giminaičiai.

Vasaros viduryje

Priminsime skaitytojams, kad vieną liepos vakarą didžiulis gaisras kilo Kėdainių miesto P. Lukšio gatvės 2-uoju numeriu pažymėtame daugiabučiame name, penktame aukšte.

Gaisrą gesino sustiprintos ugniagesių pajėgos ne tik iš Kėdainių, bet ir iš Jonavos bei Kauno. Buto savininkas – tikras laimės kūdikis.

Neblaivų apdegusį rūkalių iš degančio buto ištempė ir jam gyvybę išgelbėjo kaimynai.

Ištraukė kaimynai

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vyrą ugniagesiai išvedė iš namo laiptinės, perdavė greitosios medicinos pagalbos medikams. Tačiau čia vyras šypsojosi, policijos pareigūnai nustatė, kad jis yra neblaivus.

Vyras pripažino, jog bute rūkė ir, ko gero, dėl to kilo gaisras, mat nuo nuorūkos namuose įsiplieskia ne pirmą kartą.

Padegėlis buvo išvežtas gydymui į ligoninę. Čia nustatyta, jog gaisro metu 1955 metais gimęs buto šeimininkas apdegė kairį šoną, ranką ir koją.

Daugiabučiame name po gaisro apsilankė įvairios institucijos, vietos gyventojai joms skundėsi, kad baisu gyventi šalia tokio neatsakingo kaimyno, pas kurį nuolat kyla gaisrai.

Aut. past.

Nuostoliai – didžiuliai

Kauno apskrities gelbėjimo valdybos atstovė Eglė Ruchajienė informavo, jog gaisro nuostoliai išties didžiuliai.

Gaisro metu išdegė 7 m² dydžio buto vidus, namų apyvokos daiktai, baldai. Aprūko ir apdegė namo laiptinė, kaimynų durys.

Dūmų detektoriaus namuose nebuvo, vyriškis savo saugumu nesirūpino, mat gaisras čia kyla ne pirmą ir ne antrą kartą.

Prašė kaimynai

Daugiabučiame name po gaisro apsilankė įvairios institucijos, vietos gyventojai joms skundėsi, kad baisu gyventi šalia tokio neatsakingo kaimyno, pas kurį nuolat kyla gaisrai.

Išklausius kaimynų skundus ir pasikalbėjus su pačiu šeimininku, buvo priimtas sprendimas apgyvendinti jį socialinės globos įstaigoje, kur jam būtų suteikiama visa pagalba ir priežiūra, o padegėlio sūnų priglaudė giminaičiai.

1 Komentaras

  • Dimitrijau kam čia rašai apie neįgalų šeimininka geriau zurek savo tėvo landynė kuris sitame namie gyvena

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video