Padarys dar ne vieną gerą darbą

 Padarys dar ne vieną gerą darbą

Judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“ ne pirmą kartą sodina medelius./Organizatorių nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Per ne pilną pusvalandį apie 70 visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narių pasodino ir gerai palaistė 40 medelių. Komanda pasirinko specialiai augalų sodinimui paskirtą naują plotą už Nevėžio ir „Vaivorykštės“ tilto, kurį bus siekiama apželdinti su kraštiečių pagalba.  

Darbas ėjosi greitai ir sklandžiai. Gausiai susirinkę „Mūsų krašto sėkmei“ visuomenininkai pasiraitojo rankoves ir pasodino 20 pušų ir 20 beržų sodinukų. Ruduo nusimato lietingas, todėl visi tikisi, kad jie puikiai prigis.

„Kai mūsų nuotoliniame susirinkime kilo diskusijos, kokiomis veiklomis užsiimti šį rudenį, žmonės pasiūlė daugiau nei dešimt įdomių ir visuomenei naudingų darbų.

Medžių sodinimas nebuvo vienintelė ir prioritetinė idėja, tuo labiau kad mes medelius sodiname kasmet.

Organizatorių nuotr.

Aš, kaip judėjimo vadovas, labai vertinu visas pasiūlytas iniciatyvas.

Ir šį kartą ėmėmės medelių sodinimo dėl to, kad dabar pats tinkamiausias metas jų sodinimui. Tačiau padarysime dar ne vieną naudingą darbą bendruomenei“, − įsipareigoja visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ pirmininkas, jaunas politikas ir mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis.

„Su šia komanda ir jos pajėgumais dar ne vieną 100 medžių pasodinsime“, − savo judėjimo narių organizuotumu ir aktyvumu didžiuojasi beveik 500 narių vienijančio judėjimo pirmininkas Paulius Aukštikalnis.

Medelių sodinimas yra viena iš judėjimo narius vienijančių veiklų. Prieš kelerius metus net 100 beržų buvo pasodinta Paberžėje. Judėjimo iniciatyva 2019 metais medžiai sodinti ir Vytauto parke.

Be to, dar šį pavasarį mero pavaduotojas P. Aukštikalnis su daug mažesniu būriu bendraminčių pasodino 38 ąžuoliukus toje pačioje vietoje už „Vaivorykštės“ tilto, kuriuos sudaigino Šviesiosios gimnazijos moksleivės.

Organizatorių nuotr.

„Nesu nukirtęs nei vieno medžio. Gyvosios gamtos negerbimas man nesuvokiamas“, − sako P. Aukštikalnis. 

Pasodinę medžius visuomenininkai dar pasibuvo kartu. Rankose garuojant sultiniui, jie mielai klausėsi kolegos Kęstučio Valionio užvedančios dainos, o visus draugėn subūrė žaidimai, mįslės ir linksmos atrakcijos.

5 Komentarai

  • savivaldybė rašo, kad pjauna medelius , o jūs vėl meluojate?

  • Vorune pasieke savo pijarcikes dugna su tokiu sakiniu: “ Per ne pilną pusvalandį apie 70 visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narių pasodino ir gerai palaistė 40 medelių.” pasodino ir dar gerai palaiste medelius, o ka jei negerai?😂Vorune, kam mero lakierkas nukirpai?

  • Pykina nuo vienos šeimos nuolatinio REKLAMAVIMOSI !

  • Va še tau Vylyte, katra ant Nijoles varė ir baisejosi kokie baisus žmonės katrie su dirba ar dirbo, o dabar pati laksto paskui Tamuli ir Nijole reklamuoja. Dabar Vilė Jorunes klauso ką tą liepia tą ir daro, juk Nilka ir toliau rajoną valdo. Juokiasi katilas jog puodas juodas.

  • Vos neapsiverkiau kaip gražu ir jautru😂😂

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video