Paaukojo aštuonis miegmaišius

 Paaukojo aštuonis miegmaišius

rinkosaikste.lt nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kraštiečiai vieną gruodžio savaitgalį buvo kviečiami į rinkimo punktus atnešti miegmaišius, skirtus išvežti į Ukrainą. Kėdainiuose toks surinkimo punktas buvo rajono savivaldybėje, kraštiečiai iš viso atnešė aštuonis miegmaišius.

Nieko nežinojo

Tiesa, gal tų miegmaišių būtų buvę ir daugiau, bet gyventojai pasakojo susidūrę su nežinios siena.

„Buvo sakoma, kad nuo 11 val. bus kažkoks žmogus, kuris priims atneštus miegmaišius. Mes su vyru truputį po 12 nuvežėme miegmaišius, bet nieko neradome. Buvo tik darbininkai, kurie langus keitė.

Mano vyras kažką visgi galiausiai prisišaukė, iš vieno kabineto kažkas išlindo ir pasakė, kad nieko nežino.

Sakė į seniūniją nešti, na, bet adresas tai nurodytas buvo savivaldybės…“ – pasakojo į „Rinkos aikštę“ paskambinusi Albina.

Ji pridūrė, kad galiausiai jiedu su vyru miegmaišius tiesiog paliko koridoriuje, tikėdamiesi, kad atsakingas žmogus juos ras ir perduos tam, kam reikia.

Gal tų miegmaišių būtų buvę ir daugiau, bet gyventojai pasakojo susidūrę su nežinios siena.

Aut. past.

Perdavė

Tuo tarpu savivaldybės atstovė Vilija Mockuvienė teigė, kad kažkokio budinčio asmens, kuris priimtų atneštus miegmaišius, būti ir neturėjo – savivaldybės pastatas tebuvo kaip surinkimo taškas, tačiau žmogiškieji resursai šiam darbui atlikti nebuvo skirti ir gal net nebuvo reikalingi.

„Savivaldybė buvo kaip bazinis taškas.

Sargai pastate budi visą parą, tad jie ir priėmė miegmaišius.

Atnešti aštuoni miegmaišiai ir šiandien jie jau išvažiavo į Ukrainą.

Perduota tiesiai į ukrainiečių rankas. Tą padariau pati asmeniškai“, – sakė V. Mockuvienė, nuramindama gyventojus, kad jų paaukoti miegmaišiai jau pasiekė tikslą.

Ir generatorius

Akcijos organizatorius – Lietuvos Raudonasis Kryžius. Atėjus žiemai bei okupantams Ukrainoje nuosekliai niokojant šilumos, vandens, elektros energijos tinklus, šalyje likę gyventojai kenčia nuolatinį šaltį.

Visai neseniai dėl didelio elektros deficito šalyje Lietuvos Raudonasis Kryžius nupirko ir į Ukrainą išvežė 100 generatorių.

Panašias paramos akcijas rengia ir daugiau neabejingų organizacijų bei žmonių.

2 Komentarai

  • Tik pagalvokit-net aštuoni miegmaišiai!

  • Reiskia kad kedainieciai giliai giliaj…. Tai jie puikiai parode 🙂

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video