Okainiuose gaisras kilo keturbutyje

 Okainiuose gaisras kilo keturbutyje

Okainių kaime vos pavyko išvengti didelės nelaimės – dėl sugedusio televizoriaus keturbučio namo bute kilo gaisras./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Okainių kaime prieš keletą dienų vos pavyko išvengti didelės nelaimės – dėl sugedusio televizoriaus keturbučio namo bute kilo gaisras. Laimei, garbaus amžiaus buto šeimininkė atsipirko tik didžiuliu išgąsčiu. Streso patyrė ir kiti vyresnio amžiaus daugiabučio gyventojai.

Iškvietė kaimynai

Gaisras Okainių Karališkojoje gatvėje kilo birželio 2-osios vakarą, 17 val. 59 min.

Į nelaimės vietą operatyviai buvo pasiųstos Okainių ir Šėtos ugniagesių komandos, išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai bei greitosios medicinos pagalbos medikai.

Degė lova

Ugniagesiai užgesino ir išnešė iš namo lovą, daiktus perpylė vandeniu, išvėdino daugiabučio namo patalpas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į nelaimės vietą atskubėjus gelbėtojams antrajame namo aukšte kambaryje degė lova ir aplink esantys daiktai.

Ugniagesiai užgesino ir išnešė iš namo lovą, daiktus perpylė vandeniu, išvėdino daugiabučio namo patalpas.

Namas, kuriame kilo gaisras, yra mūrinis, keturių butų, 12×8 metrų dydžio, stogas dengtas šiferiu. Jame gyvena 3 šeimos.

Bute, kuriame kilo gaisras, gyvena 86 metų amžiaus moteris.

Gaisro metu aprūko 10 m² kambarys su viduje buvusiais baldais, namų apyvokos daiktais. Dūmų detektoriaus kambaryje nebuvo.

Namo gyventojai pasakojo, kad močiutė vakare sumanė pažiūrėti televizorių, tačiau šis neveikė. Netrukus pasirodė liepsnos.

Aut. past.

Sugedo televizorius

Namo gyventojai pasakojo, kad močiutė vakare sumanė pažiūrėti televizorių, tačiau šis neveikė. Tuomet ji nuėjo pas pirmame namo aukšte gyvenančią kaimynę paprašyti, kad ši pabandytų įjungti televizorių.

Kai moterys užlipo į antrą aukštą, televizorius ir šalia buvę daiktai bei lova jau degė atvira ugnimi, butas buvo uždūmintas.

Močiutė patyrė didžiulį stresą – ji labai išsigando, pergyveno dėl gaisro ir dėl savo buto. Ugniagesius gelbėtojus iškvietė kaimynai. Jie džiaugėsi tik tuo, kad televizorius užsidegė dieną, o ne naktį, kai močiutė miega. Tuomet gaisro pasekmės galėjo būti kur kas skaudesnės.

Sugrįš atgal

Išsigandusią močiutę jos sūnus išsivežė pas save į Kauną, tačiau senolė jau svarsto grįžti į Okainius.

Kaimynai pasakojo, kad močiutė yra labai draugiška ir gera, ji nenori gyventi niekur kitur, tik mažame Okainių kaime. Juolab kad keturbučio kaimynai yra lyg viena didelė šeima – padeda vieni kitiems, prižiūri ir saugo.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video