Obelies tilto prietiltyje atsivėrė įgriuva

 Obelies tilto prietiltyje atsivėrė įgriuva

Ant tilto pėsčiųjų tako bus remontuojamas įgriuvęs kabelinis ryšių šulinys. Darbus atliks ne kelininkai, o už šulinį atsakinga telekomunikacijų bendrovė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

AB „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai pastatė įspėjamuosius kelio ženklus ant prietilčio per Obelies upę. Šalia tilto tarp važiuojamosios kelio dalies ir pėsčiųjų tako atsivėrė įgriuva – deformavosi kabelinis ryšių šulinys. Darbus atliks ne kelininkai, o už šulinį atsakinga telekomunikacijų bendrovė. Taku einantys ar dviračiais kelkraščiu važiuojantys gyventojai turėtų būti atidesni.

Šulinys deformavosi

Obelies upės tiltas yra rajoninio kelio Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai dalis.

Tiltas yra Kėdainių miesto Kauno gatvės ribose. Visai šalia – Paobelio kaimo riba. Šį valstybės turtą turto patikėjimo teise valdo, naudoja ir juo disponuoja bendrovė „Via Lietuva“ (buvusi Lietuvos automobilių kelių direkcija).

Tiltas yra Kėdainių miesto Kauno gatvės ribose. Visai šalia – Paobelio kaimo riba. Šį valstybės turtą turto patikėjimo teise valdo, naudoja ir juo disponuoja bendrovė „Via Lietuva“.

Aut. past.

Už tilto priežiūrą atsakinga AB „Kelių priežiūros“ Kėdainių kelių tarnyba. „Rinkos aikštė“ kreipėsi į tarnybą prašydama paaiškinti įgriuvos prietilčio zonoje atsiradimo priežastis.

„Mūsų darbuotojai situaciją žino, telekomunikacijų šulinys yra pakritęs, tad teritorijoje pastatyti įspėjamieji ženklai, teritorija aptverta STOP juosta.

Šulinėlį tvarkys telekomunikacijų bendrovė artimiausiu metu. Ji yra informuota“, – paaiškino Tomas Glebavičius, Kėdainių kelių tarnybos vadovas.

Taku einantys ar dviračiais važiuojamąja kelio dalimi važiuojantys turėtų būti atidesni ir stebėti apie kliūtį perspėjančius ženklus.

Aut. past.

Atsako telekomunikacijų bendrovė

Ryšių kabelių kanalų sistema yra išplėtota elektroninių ryšių infrastruktūros dalis. Šios paslaugos teikimo geografija – visa Lietuva. Tad paprastai tariant, šiame šulinėlyje yra nutiesti ryšių laidai, kabeliai. Juos prižiūri telekomunikacijos bendrovė.

Taku einantys ar dviračiais važiuojamąja kelio dalimi važiuojantys turėtų būti atidesni ir stebėti apie kliūtį perspėjančius ženklus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video