„NVO Akseleratorius“ kviečia susitikti Kėdainiuose

 „NVO Akseleratorius“ kviečia susitikti Kėdainiuose

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Perspektyviausiomis Lietuvoje išrinktos nevyriausybinės organizacijos (NVO) kviečia susitikti birželio 3 d., penktadienį, 14–17 val. Kėdainių M. Daukšos viešojoje bibliotekoje vyksiančiame „NVO Akseleratoriaus“ organizuojamame renginyje „Bendruomenės ir NVO: bendrystė ir ateities perspektyvos“.

Renginyje savo patirtimi, kaip sėkmingai vystyti socialiai atsakingas iniciatyvas, pasidalins penkių NVO projektų vadovai:

Kėdainių rajono Moterų krizių centras, sukūręs iniciatyvą „Emocinio atsparumo centras“, skirtą krizių prevencijai ir moterų savitarpio pagalbai ir palaikymui stiprinti.

Krakių bendruomenės centras, plėtojantis socialinį verslą įkurtoje bendruomenės kavinėje, kurioje pardavinėjama vietos ūkininkų produkcija, vykdomos socialinės, kultūrinės, edukacinės ir savanoriškos veiklos, puoselėjančios Krakių krašto kultūrą.

VšĮ „LASS Pietvakarių centras“, sukūrusi projektą „Pojūčių turizmas. Neregėjimo galia“, skirtą pažinti pasaulį per neregio pojūčius – matantieji kviečiami patirti aplinką lytėjimu, skoniu, uosle ir klausa.

Asociacija „Kėdainių samariečiai“, kuri drauge su vietos verslininku pagalba teikia pagalbą ilgalaikiams bedarbiams, juos parengia, apmoko ir integruoja į socialinę aplinką.

„Surink Lietuvą“, kuriuo siekiama paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti jo istoriją, vietos žmones ir atrasti naujų keliavimo formų.

Šie projektai buvo atrinkti pasibaigus intensyviems šešis mėnesius trukusiems ,,NVO Akseleratorius“ verslumo mokymams, skirtiems stiprinti nevyriausybines organizacijos regionuose.

Mokymus iš viso pradėjo 10 į „NVO Akseleratorių“ kruopščiai atrinktų komandų iš 7 Lietuvos savivaldybių – Trakų, Širvintų, Švenčionių, Kėdainių, Ukmergės, Šalčininkų ir Elektrėnų.

Renginiui specialų pristatymą apie bendruomenių vystymą paruoš Evelina Šimkutė, VšĮ „Kultūros dirbtuvė“ įkūrėja.

„Kultūros dirbtuvės“ veiklos yra nukreiptos į bendradarbiavimo su vietos bendruomene vystymą, skatinant edukaciją per įvairias meno praktikas bei aplinkosaugos ir paveldo tyrinėjimus.

Šiuo renginiu tikimasi užmegzti aktyvesnį dialogą tarp NVO ir bendruomenių, sukuriant tinkamas sąlygas gerųjų praktikų dalinimuisi, rasti sinergijos taškų bendrų projektų vystymui, šviesti visuomenę apie NVO ir bendruomeninių iniciatyvų svarbą ir naudą.

Daugiau informacijos apie projektą – https://www.nvoakseleratorius.lt.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video