Nuteistas Kėdainių ligoninės buvęs darbuotojas

 Nuteistas Kėdainių ligoninės buvęs darbuotojas

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

LR specialiųjų tyrimų tarnybos inf.

Kauno apygardos teismas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) tirtoje byloje pripažino kaltais VšĮ „Kėdainių ligoninės“ Ūkio skyriaus vedėją D. V. dėl turto pasisavinimo, piktnaudžiavimo tarnyba ir dokumentų klastojimo, o privačios įmonės vadybininką G. S. dėl dokumentų klastojimo.

Kadangi teisme nagrinėjant baudžiamąją bylą kaltinamieji prisipažino kaltais ir buvo atliktas supaprastintas įrodymų tyrimas, teismas skirtas kaltinamiesiems bausmes sumažino vienu trečdaliu.

Teismas dabar jau buvusiam ligoninės atstovui skyrė 5 900 Eur dydžio baudą ir paskyrė baudžiamojo poveikio priemonę – teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimą 3 metams, o įmonės vadybininkui G. S., vykdžiusiam susitarimą su valstybės tarnautojui prilygintu asmeniu, skyrė 2 tūkst. Eur dydžio baudą.

Bylos duomenimis, Kėdainių ligoninės Ūkio skyriaus vedėjas, kartu su G. S., siekdamas išvengti savo ir savo tėvo reikmėms faktiškai naudojamų transporto priemonių eksploatavimo ir remonto išlaidų, suklastojo bei panaudojo tikrus dokumentus, imituojant ligoninės pirkimo-pardavimo ūkines operacijas. Tokiu būdu pasisavino jam patikėtą ir jo žinioje buvusį ligoninės turtą bei piktnaudžiavo tarnybine padėtimi. Tokia neteisėta veikla ligoninei buvo padaryta virš 1000 eurų žala.

STT Kauno valdyba pradėjo ikiteisminį tyrimą, nustačius nusikalstamos veikos požymius. Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Baudžiamoji byla buvo išnagrinėta per 4 mėnesius. Teismo nuosprendis nėra galutinis, jis gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.

12 Komentarai

 • Kodėl minimi tiktai darbuotojų inicialai?Jei prisidėjo,tai irviešinkit.

  • Vancevičius gi, tėvas statybom užsiima sūnus už ligoninės pinigus savivarčius tvarko 😀

 • nesidomek perdaug vafli

 • Nors tvarka buvo prie Vanseviciaus krekenavos kolukio garaze!

 • gal kas ruko?

 • Ble tokios aferos vyksta, tokie kriminalai, o diždioji Kėdainių migė skriminalų rašytoja, buvusi KKTV zviozda Pranckevičiūtė rašinėja apie elektes skydelyje prisvilusius laidus. Ne nu muge su savo poziuriu tikrai luzeriai. Ar ji pati tokia glusa, ar Estrela jai liepia tokias nesamones rasyt? Muge alio

  • Prie ko cia muge db

 • O kas ta sena vagi buvo sugalvojes paskirti ukvedziu? 😂 Jis tai negali nevogti. Tokia prigimtis. Pagarsejes visur kur tik imanoma pagarseti panasia veikla. Bet kam uzteko nachaliskumo ji paskirti. I ukvedzius 😂 atrodo kaip pasityciojimas. Aisku, baudos juokingos. Bet vis tiek teisingumas siok toks. Kitas klausimas, kaip direktorius. Turbut išsisuko.

  • Tai kad buves direktorius jau seniai sildo kede Lifosos kabinetu labirintuose , nusiplove tyliai graziai o tokias aferas varte …

 • vainkit daiktus tikraisiais vardais, juk jau teismas irode kalte, ko cia slepti tokius

 • Geriausiai tai kai mugei raso apie ligonines problemas pati dirbanti boba, tas pats kas apie save rasytum

  • Kaip taip reikia parašyti sakinį, kurį kiek beskaitytum suprast neįmanoma. Jaaa menas priklauso liaudžiai

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video