Nuo vandalų kenčia autobusų stotelės

 Nuo vandalų kenčia autobusų stotelės

Dotnuvos miestelio Vytauto gatvėje esanti autobusų laukimo stotelė nuo vandalų ar kitų visuomeninio turto niokotojų kenčia gana dažnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Autobusų laukimo stotelės-paviljonai nuo vandalų kenčia gana dažnai. Dažniausiai visuomenei pateikiama informacija apie mieste suniokotą visuomeninį turtą, tačiau vandalų siautėjimo atvejų pasitaiko ir mažuose miesteliuose bei kaimeliuose. Štai visai neseniai nukentėjo Dotnuvos miestelyje esanti autobusų stotelė, o ją tvarkė Kėdainių kelių tarnyba. Apskritai, stotelės vandalų taikiniu tampa gana dažnai.

Išmušė skydą

Kėdainių rajono Dotnuvos miestelio Vytauto gatvėje esanti autobusų laukimo paviljonas nuo vandalų ar kitų visuomeninio turto niokotojų kenčia gana dažnai.

Stotelės elementai, suoliukas išpiešiami, išpurvinami ar net išspardomi skydai – atskiros stotelės dalys.

Būtent taip neseniai ir nutiko – akivaizdžiai matėsi, kad vienas stotelės skydų išspirtas tyčia. Kas ir kada tai padarė – neaišku.

Mieste autobusų stoteles ir laukimo paviljonus prižiūri ir, esant reikalui, valo, tvarko ir remontuoja miesto seniūnija. Rajone kiek kitokia tvarka.

Aut. past.

Tvarkys kelininkai

Mieste autobusų stoteles ir laukimo paviljonus prižiūri ir, esant reikalui, valo, tvarko ir remontuoja miesto seniūnija.

Rajone kiek kitokia tvarka. Minėta stotelės yra prie krašto kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva, tad stotelė yra Lietuvos automobilių kelių direkcijos žinioje, o ją prižiūri AB „Kelių priežiūros“ Kėdainių kelių tarnyba.

Būtent šios bendrovės darbuotojai ir tvarkė išmuštą stotelės skydą.

Reikėtų pranešti

Kelininkai prašo ir gyventojų pagalbos – pastebėjus visuomeninio turto niokojimo atvejus reikėtų nedelsiant pranešti policijos pareigūnams.

Jei šiems pavyks sulaikyti vandalus – jie turės sumokėti už sugadintą valstybės turtą. Tikrai nemenkai tektų paploninti pinigines.  

Jei pastebėtas tik sunaikinimo faktas, apie tai reikėtų informuoti arba kelininkus, arba vietos seniūniją.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video