Nuo statomo pastato pavogti oro kondicionierių lauko blokai

 Nuo statomo pastato pavogti oro kondicionierių lauko blokai

Darbus vykdantys darbininkai „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad iš viso pavogti net septynių oro kondicionierių lauko blokai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Antradienio rytą Kėdainių miesto pašonėje buvo įvykdyta įžūli vagystė. Vagys pavogė ant naujai statomo pastato sumontuotus oro kondicionierių lauko blokus. Ilgapirščių nesustabdė net tai, kad ant pastato įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, nesutrukdė ir tai, kad pastatas statomas visai netoli Respublikos gatvės ir šalia esančių daugiabučių namų.

Pamatė darbininkai

Spalio 26-osios rytą, apie 8 valandą, į Kėdainių rajono Janušavos kaime statomą pastatą atvykę darbininkai pastebėjo, kad nuo pastato pavogti oro kondicionierių lauko blokai.

Darbininkai apie įvykį informavo atsakingus asmenis, o šie kreipėsi į policiją.

Atvykę pareigūnai viską apžiūrėjo, surinko įkalčius, Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Žala – didelė

Visai šalia „Norfos“ prekybos centro statomas pastatas, tikėtina, buvo apvogtas nakties metu. Padaryta net 4 000 eurų turtinė žala.

Darbus vykdantys darbininkai „Rinkos aikštei“ pasakojo, kad iš viso pavogti net septynių oro kondicionierių lauko blokai.

„Padaryta tikrai labai daug žalos, sugadinta visa sistema, dabar sunku atsekti, kur kokie laidai ir šlangutės nupjautos. Tikrai labai gaila daug darbo įdėta ir daug pinigų“, – dėstė pastatą statantys vyrai.

Apie 8 valandą į Kėdainių rajono Janušavos kaime statomą pastatą atvykę darbininkai pastebėjo, kad nuo pastato pavogti oro kondicionierių lauko blokai.

Aut. past.

Itin įžūlūs

Vagių nesustabdė net tai, kad ant pastato įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, nesutrukdė ir tai, kad pastatas statomas visai netoli Respublikos gatvės ir šalia esančių daugiabučių namų.

„Reikėjo ir užlipti ant stogo, ir nupjauti, ir nukelti visus tuos blokus, reikėjo ir technikos išvežti juos, nėra taip lengva.

O čia juk gatvė, čia parduotuvė, čia daugiabučiai, čia sargo saugoma aikštelė, visur juk kameros. Sunku suvokti ir suprasti tokį vagių įžūlumą“, – kalbėjo darbininkai.

Ieško policija

Itin įžūlių ilgapirščių ieško policija. Jei pareigūnams pavyks išsiaiškinti ir nustatyti vagis, jiems gresia rimti nemalonumai.

Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

2 Komentarai

  • Ar ne Arno Jasaičio darbas?

  • IeskoKedziniu Policija…. 🙂
    Kelinta tokia vagystė per paskutinius 2 ar 3 metus? 🙂
    Ir ar bent vieną karts kažką rado? 🙂
    Kėdainių Policija savo peeeniu kišenėse neranda ką jie gali rast?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video