Nuo spalio 1 d. nustatyta šilumos kaina

 Nuo spalio 1 d. nustatyta šilumos kaina

BNS Tomo Urbelionio nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

AB „Panevėžio energija“ informuoja, kad nuo 2022 m. spalio 1 d. nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 11,13 ct/kWh (be PVM).

Šilumos kaina gyventojams, palyginti su galiojančia rugsėjo mėn. (10,50 ct/kWh  su 9 proc. PVM), didėja 6 proc. arba 0,63 cento už kilovatvalandę. Spalio mėnesį šiluma brangsta dėl padidėjusių kuro ir dėl superkamos šilumos kainų.

Seimui priėmus Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisas, nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d. ir nuo 2023 m. spalio 1 d. iki 2024 m. balandžio 30 d. bus kompensuojamas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas gyventojams centralizuotai teikiamai šilumai.

Karšto vandens kaina perskaičiuojama pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2022 m. spalio 1 d. gyventojams karštas vanduo kainuos 8,20 Eur už kubinį metrą.

2 Komentarai

  • Turiu naujy spriandimą kaip spriasti aukštas šilumas kainos. Pirkite maną sceboklingas mineralinis vandenis ir dapilkite į jį rusiškas vodkos i vo jums bus pigu šildymas

  • Baisu pagalvot kas bus žiemą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video