Nuo spalio 1 d. nustatyta šilumos kaina

 Nuo spalio 1 d. nustatyta šilumos kaina

BNS Tomo Urbelionio nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

AB „Panevėžio energija“ informuoja, kad nuo 2022 m. spalio 1 d. nustatyta vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 11,13 ct/kWh (be PVM).

Šilumos kaina gyventojams, palyginti su galiojančia rugsėjo mėn. (10,50 ct/kWh  su 9 proc. PVM), didėja 6 proc. arba 0,63 cento už kilovatvalandę. Spalio mėnesį šiluma brangsta dėl padidėjusių kuro ir dėl superkamos šilumos kainų.

Seimui priėmus Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisas, nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d. ir nuo 2023 m. spalio 1 d. iki 2024 m. balandžio 30 d. bus kompensuojamas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas gyventojams centralizuotai teikiamai šilumai.

Karšto vandens kaina perskaičiuojama pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2022 m. spalio 1 d. gyventojams karštas vanduo kainuos 8,20 Eur už kubinį metrą.

2 Komentarai

  • Turiu naujy spriandimą kaip spriasti aukštas šilumas kainos. Pirkite maną sceboklingas mineralinis vandenis ir dapilkite į jį rusiškas vodkos i vo jums bus pigu šildymas

  • Baisu pagalvot kas bus žiemą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video