Nuo rūpesčių pabėgo „Adomaitynėje“

 Nuo rūpesčių pabėgo „Adomaitynėje“

Apie 40 ukrainiečių poilsiavo poilsio ir pramogų parke „Adomaitynė“./Organizatorių nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Paskutines vasaros dienas visi stengiasi išnaudoti kaip įmanoma turiningiau. Tik Kėdainiuose apsistojusioms ukrainiečių šeimoms – ne poilsis galvoje. Jo dažnu atveju neleidžia finansai, o ir svetimoje šalyje ne taip jau paprasta susižinoti, kur su vaikais šauniai praleisti dieną. Tačiau vicemero Pauliaus Aukštikalnio ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Kėdainių skyriaus komandos iniciatyva ukrainiečių šeimos galėjo praleisti nuostabią dieną poilsio ir pramogų parke „Adomaitynė“.

Kelios dešimtys

Kelionėje viskuo buvo pasirūpinta nuo A iki Z. Apie 40 ukrainiečių UAB „Legturo“ autobusas saugiai nuvežė iki parko ir vakare – parvežė namo.

„Adomaitynės“ savininkai Gytis ir Dovilė Gaubiai surengė nemokamą edukacinę programą su žaidimais, pažintimi su parke laikomais gyvūnais, taip pat suorganizavo pikniką.

Ukrainiečių šeimoms nereikėjo niekuo rūpintis.

„Tai buvo puiki proga visiems susitikti neformalioje aplinkoje. Pakalbinti juos, paklausti, kuo gyvena, kokios nuotaikos, ateities planai. Kaip sekasi darbuotis, ar turi kokių problemų.

Ir patiems ukrainiečiams buvo proga vieniems su kitais susitikti, sustiprinti ryšius“, – sakė vicemerui susitikimą suorganizuoti talkinusi jo žmona Giedrė Aukštikalnienė.

2 Komentarai

  • Nuo A iki Z.Dar reikėjo ir V iterpti-butu visas komplektas chocholams.

  • Aukštikalniui norint kandidatuoti į merus reikia rūpintis ir Kėdainių gėrove , taupyti elektros sunaudojimą nakties metu renovuotose vaikų žaidimų aikštelėse – tai mūsų visų pinigai , sąrašas netinkamai atliekamu darbų bus pildomas. Nepamirškit išjungti elektrą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video