Nuo lapkričio kėdainiečiams mažės šilumos kaina

 Nuo lapkričio kėdainiečiams mažės šilumos kaina

BNS Egidijaus Jankausko nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Nuo 2022 m. lapkričio 1 d. nustatyta AB „Panevėžio energija“ vienanarė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina už suvartotą šilumos kiekį – 9,58 ct/kWh (be PVM).

Šilumos kaina gyventojams, palyginti su galiojančia spalio mėn. (11,13 ct/kWh be PVM), mažėja 13,9 proc. arba 1,55 cento už kilovatvalandę. 

Nuo 2022 m. spalio 1 d. iki 2023 m. balandžio 30 d. ir nuo 2023 m. spalio 1 d. iki 2024 m. balandžio 30 d. bus kompensuojamas pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas gyventojams centralizuotai teikiamai šilumai.

Karšto vandens kaina perskaičiuojama pagal nustatytą šilumos kainą. Nuo 2022 m. lapkričio 1 d. gyventojams karštas vanduo kainuos 7,89 Eur  už kubinį metrą.

5 Komentarai

  • reikėjo brangint mėnesiui?

    • Bet tu ir durnas. Kainos kuro visur brango, tai ir pabrangino. Ar tau reikėjo nemokamai viską duoti?

  • Tikėti tuo, kas rašoma. Parašė, kad mažės šilumos kaina, o realiai nė velnio. Parašė, kad žmones truputį nuraminti, nes labai nepatenkinti. Keista- kelis metus pandemija, vyksta karas, žmonės netenka darbų, žlunga verslai, o kažkas kelia kainas ir gauna didžiulius pelnus. Prekybininkai, energetikai, šilumininkai, valdžiažmogiai sau algas užsimojo ženkliai pasikelti. Su elektros perpardavinėtojais kokios nesąmonės, elektros kainos kosminės. O valdžia tik skėsčioja rankomis ir aiškina, kad nieko negali padaryti, nu duos ten kažkokias kompensacijas .

    • Žiegždriuose sanitarai tau leido prie interneto trumpam prisijungti?

  • Yra anonimų- 2-3 , ar vienas, sergantis asmenybės susidvejinimu ir rašantis iš Vasaros 5? Pasirašo Anonimas, o komentarai viens po kito ir prieštaraujantys viens kitam. Ar tai ne liga?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video