Nulūžus miškavežio priekabos ratui kelyje susidarė spūstys

 Nulūžus miškavežio priekabos ratui kelyje susidarė spūstys

Paaiškėjo, kad čia įvyko nelaimė – nulūžo pakrauto miškavežio priekabos ratas. Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo./Dimitrijaus Kuprijanovo ir įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio pavakarę „Rinkos aikštę“ pasiekė Kėdainių rajono ūkininkų informacija, kad krašto kelyje Nr. 229 Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai, ties Juodkaimių kaimu, driekiasi automobilių spūstys. Paaiškėjo, kad čia įvyko nelaimė – nulūžo pakrauto miškavežio priekabos ratas. Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo.

Nelaimė sukant

Eismo įvykis įvyko tuomet, kai miškavežis suko nuo Juodkaimių Kėdainių miesto link.

Juodkaimių kaimo ribose kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai atliekant posūkio manevrą miškavežiui nulūžo priekabos ratas ir ši sustojo vidury kelio.

Tiek lengviesiems, tiek krovininiams automobiliams teko apvažiuoti kliūtį, nusidriekė nemažos automobilių spūstys. Vairuotojai praleido vienas kitą.

Laimei, greitai sureagavo ir miškavežio vairuotojas. Į pagalbą jam atvyko kolegos ir jo  vežti rąstai buvo perkrauti į kitą transporto priemonę.

Aut. past.

Greitai patraukė

Laimei, greitai sureagavo ir miškavežio vairuotojas. Į pagalbą jam atvyko kolegos ir jo vežti rąstai buvo perkrauti į kitą transporto priemonę.

Miškavežio priekaba per valandą laiko buvo patraukta į šalikelę, kur automobilių eismui jau nebetrukdė.

Dėl kokių priežasčių įvyko nelaimė – aiškinasi bendrovės darbuotojai. Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo.

3 Komentarai

  • Aha,,nulūžo“,o ne guoliai subiro.Įdomu po kiek tonų pakraunama į miškovežius,kad jiems pravažiuojant sudumba asfaltas?

  • O kaip ukininkai velka grudus, burokus, su priekabam dydziausiom ratais svinkuojanciais, kad tik kuo daugiau nugabent, jie asfalto negadina? provezos ir darosi po tokiu tonazu tempino, lauzo asfalta

    • Ūkininkai po 60 tonų sveriančiais aparatais kartu su kroviniu tikrai nelaksto.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video