Nukentėjusieji prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

 Nukentėjusieji prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus

Prieš keletą mėnesių Kėdainių miesto Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą mėnesių Kėdainių miesto Tilto ir Šėtos gatvių sankryžoje susidūrė du lengvieji automobiliai. Atrodo, kad įvykio vietoje eismo įvykio dalyviai sutarė dėl kaltės, tačiau dėl tam tikrų aplinkybių nukentėjusiesiems gali tekti minti ir teismų slenksčius. Nukentėjusieji prašo atsiliepti mačiusius, kaip nutiko eismo įvykis.

Susidūrė du

Eismo įvykis įvyko spalio 23-iosios popietę. Tuomet sankryža nebuvo reguliuojama šviesoforu.

Veikė geltonas mirksintis signalas, kuris leidžia eismą ir informuoja, kad sankryža arba pėsčiųjų perėja nereguliuojama.

Sankryžoje susidūrė automobiliai „Seat“ ir „Audi“.

Vyro vairuojamas seatas išvažiavo iš Tilto gatvės ir nepraleido pagrindine Šėtos gatve važiavusio taip pat vyro vairuojamo automobilio „Audi“.

Sankryžoje susidūrė automobiliai „Seat“ ir „Audi“. Vyro vairuojamas seatas išvažiavo iš Tilto gatvės ir nepraleido pagrindine Šėtos gatve važiavusio taip pat vyro vairuojamo automobilio „Audi“.

Aut. past.

Policija neturi

Kitą dieną po įvykio „Rinkos aikštė“ dėl aplinkybių patikslinimo kreipėsi į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, tačiau čia paaiškėjo, kad nors pareigūnai ir buvo sustoję įvykio vietoje, tačiau oficialaus pranešimo apie jį Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai nėra gavę. 

Vairuotojai buvo blaivūs, sužeistųjų nebuvo, buvo sutarta dėl kaltės. Jie užpildė eismo įvykio deklaraciją.

Patvirtino ir nukentėjusieji

Šią informaciją patvirtino ir nukentėjusieji. Jie sakė, jog įvykio vietoje sutarė dėl kaltės, nekvietė pareigūnų, o šie važiavo pro šalį ir sustojo padėti.

Pareigūnai padėjo užpildyti eismo įvykio deklaraciją.

„Tiesiog mes dėl visko sutarėme. Nukentėjusiųjų nebuvo, apdaužytos tik mašinos.

Viskas buvo supildyta, bet dabar iškilo keblumų dėl draudimo – aiškina, kad eismo įvykio net nebuvo.

Manome, kad mums teks minti teismų slenksčius, todėl labai prašome atsiliepti eismo įvykio liudininkus, kurie matė patį įvykį, kaip jis įvyko“, – prašo nukentėjusieji.

Jeigu tapote šio įvykio liudininku, susisiekite su nukentėjusiaisiais telefonu 8 620 73 287.

2 Komentarai

  • Nukentėjęs lochu lochas.Ar sunku buvo iškviesti garus?.Rezultatai nalico.

  • savo laiku buvau ,,pilietiškas“,o paskui,gavau šaukimą į teismą Vilniuje su pagrasinimu gaut baudą už nedalyvavimą.Ir visiems buvo dzin,kad man uždarbis nukenčia,turiu išlaidų,kurios niekam nerūpi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video