Norinčių vadovauti Kėdainių ligoninei – dar mažiau

 Norinčių vadovauti Kėdainių ligoninei – dar mažiau

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Pirmasis konkursas, kurio metu buvo bandoma išrinkti naują Kėdainių ligoninės direktorių, virto fiasko – nei vienas iš tuomet dalyvavusių kandidatų nesurinko pakankamo balų skaičiaus ir nepateko į antrąjį konkurso etapą. Dėl to teko skelbti antrąjį konkursą, o pirmoji šio konkurso kandidatų atranka turėtų įvykti jau šį mėnesį.

Atvyko mažiau

Nors pirmą kartą paskelbus konkursą į Kėdainių ligoninės vadovo pareigas norą dalyvauti jame buvo išreiškę penki kandidatai, atėjus lemtingai dienai Kėdainiuose pasirodė tik trys iš jų.

Tuomet buvo skelbta, kad nėra nei vieno kėdainiečio, kuris būtų pareiškęs norą dalyvauti konkurse.

Sumažėjo

Kėdainių rajono savivaldybė informuoja, kad, antrą kartą paskelbus konkursą, jame panorusių dalyvauti asmenų atsirado net šeši.

Vis dėlto du iš jų nepatikslino trūkstamų dokumentų, todėl galiausiai oficialiai konkurse dalyvaus keturi asmenys.

Tarp jų ir vėl nėra nei vieno kėdainiečio.

Meras Valentinas Tamulis tiek pirmojo konkurso metu, tiek dabar akcentuoja, kad viskas vyksta pagal įstatymų numatytą tvarką./Eglės Kuktienės nuotr.

Paneigė gandus

Meras Valentinas Tamulis tiek pirmojo konkurso metu, tiek dabar akcentuoja, kad viskas vyksta pagal įstatymų numatytą tvarką. Vis dėlto neišvengiama kalbų, esą konkursas „surežisuotas“, taip pat atvirai abejojama komisijos kompetencijomis.

V. Tamulis atkerta, kad tokios kalbos yra mažų mažiausiai juokingos.

„Noriu atkreipti dėmesį, kad dar 2018 metų gegužės mėnesį sveikatos apsaugos ministras patvirtino Lietuvos nacionalinės sveikatos sistemos valstybės biudžetinių ir viešųjų įstaigų vadovų konkursų organizavimo nuostatus, vėliau juos keitė dar tais pačiais metais, o dar vienas keitimas įvyko 2019 metais.

Būtent nuo 2019 metų kovo mėnesio atsiranda dviejų konkurso etapų sistema. Šiuo atveju viešosios įstaigos vadovas yra renkamas du kandidatus atrenkant komisijai, o iš dviejų kandidatų meras išrenka vieną.

Atsižvelgiant į šiuos SAM inicijuotus pakeitimus, administracijos direktoriaus įsakymu ir pas mus dar gegužės mėnesį buvo patvirtinti nauji nuostatai.

Noriu paneigti sklandančią informaciją, kad administracijos direktorius pakeitė nuostatus, kad aš galėčiau vienašališkai išrinkti ligoninės direktorių“, – kalbėjo V. Tamulis.

Tikiuosi, kad jau šį mėnesį komisija galės atrinkti du kandidatus, o su jais aš pokalbį turėsiu gruodžio mėnesį. Bus daromas mūsų pokalbio įrašas, tad, dar kartą kartoju, viskas vykdoma skaidriai, sekant įstatymo raide.

V. Tamulis

Jau gruodį

Viliamasi, kad šiam konkursui įvykus, ligoninė naująjį direktorių galėtų turėti jau gruodžio mėnesį.

„Tikiuosi, kad jau šį mėnesį komisija galės atrinkti du kandidatus, o su jais aš pokalbį turėsiu gruodžio mėnesį.

Bus daromas mūsų pokalbio įrašas, tad, dar kartą kartoju, viskas vykdoma skaidriai, sekant įstatymo raide“, – kartojo meras.

16 Komentarai

 • Na, Kėdainių „visažiniai“, kaip ten jūsų kalbos apie organizuojamą konkursą Kaminskui ar Aukštikalniui? Kokius kliedesius dabar skleisit? Organizuos trečią, ketvirtą… konkursą? Nuvylė Kėdainių „visažinių“ pranašystės…

 • Tuoj sugalvos kad Kaminskas yra is Anyksciu o Aukstikalnis is Kauno, ir vistiek dalyvauja konkurse. Nes juk kitaip but negali 😀 dar viena vel laurus sau susigriebs, kad tik jos deka konkurse dalyviu yra 😀 oi tie kedainiai

  • Iš to įrašo jei pokalbis gali įvykt iki įrašo kokį vakarą pirtyje.

 • o kuom Kaminskas butu blogas vadovas Kedainių ligoninei ? patirties turi, buvo geras skyriaus vedėjas. kad partija kazkam nepatinka tai cia ner rodiklis joks. o dabartinis cirkas ir bevaldyste tiek laiko niekam ne i nauda

 • jau byno nuotrauka, tai lieka tik zvengti. svarkas vienas ant peciu, kitas ant kedes atloso. neber voruneles, ner kam patarti, ok vadovauti😀.

  • Laura, tu savivaldybes feisbuko puslapyje paziurek mero nuotraukas. Atvyksta susitikti su gyventojais apziureti kazkoki takeli, rankos sukistos i kisenes, kaip muziko, ir deda tokias nuotraukas Vyle. Tai ar ji pati nesupranta, kad visi juoksis? Mano nuomone Vyle pakisineja mera, ji puikiai supranta, kad visi juoksis is tokio mero.

  • IDOMU KAIP PATS ATRODAI KLAUNAS IS KLAUNU PARADO 😀

 • Tikrai merginos tiesa sakote. Juk Mockiene tyčia Bynaa pakisineja. Gal ją Sauliukas infiltravo pas Byna. Žiekite ir tą vargonų paramą iškart surenge ji. O tai juk visi žino buvo Sauliaus idėja. Eina sau kaip įdomu
  . Tai gal dabar jau Muge tuoj rašys gerai apie Byna. O dėl dviejų švarkų tai liuks.gal jam salta arba nauja patarėja liepė kad turėtų ant smugio ką persirengti į kaimą . Ne ką geresnės Byno foto ir savivaldos puslapiuose.

 • Suknista provincija. Nei vadovų , nei gydytojų žmoniškų nėr. Vien pletkai.

 • Bynas yra Bynas. O švarkai tai jam reikalingi: tai vieniem nori būt geras tai kitiem. Tai su socdemais, tai su valstiečiais tai su liberalais.Ir visi pamato , kad karaliukas nuogas. Pabaigs pakelėj fermos vienas. Kas tokiu galiu pasitikėt.

 • Kad Aukštikalniui ne tik iki Byno bet ir ikidirektoriaus posto kaip karvei iki menulio,nes jis niekur ilgiau nepadirbo kaip savivaldybej,kurioj visi zino kas vadovauja

 • Tzai ir “ nepavydęėk“. Visiem durniem iki Tamulio, Kaminsko, Aukštikalnio kaip iki dangaus… Ar durnas gali protingą pamatyt? Niekaip. Gaila, kad Aukštikalnis nėjo į konkursą. Ligoninėj norėjo jo labai. Ir Kaminsko tai pat.

 • Bet ir lygis komentarų. Politinė košė, kurią verdą vietos politikieriai. Gėda Kėdainiam. Gatvi ant kitų galvų apmišt ir apkakot.Kad tik prie valdžios. Durnizmas kažkoks. Nerinkit nei vieno dabar esamo politikoj. Atrodo kaip nesveiki.

 • Na, kad tryda su dziundzium neina tai tik į gerą.

 • Svarbu eitu gerai sroviu zurnalistei su mama, galetu butu puikus duetas, yra tu duetu, gal diliunas su mylimaja eitu?

 • Kada nustosit vieni kitus ėst ? Ne jau pa mus tiek sutrikusios sveikatos žmonių? Nejau tokie alkani? Kada nustosit žmogų už durnių laikyt? Balsuokit už tuos, kuriuos labiausiai puola. Tie dar kažko verti. O visi kiti tik priešų ieškotojai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video