Nociūniškiai atnaujino bendruomenės namus

 Nociūniškiai atnaujino bendruomenės namus

Pelėdnagių seniūnijos Nociūnų kaimo gyventojai rinkosi į talką, kurios metu tvarkė bendruomenės namų pastatą ir aplinką./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Viena po kitos Kėdainių rajono bendruomenės daro gražius darbus. Praėjusį savaitgalį Pelėdnagių seniūnijos Nociūnų kaimo gyventojai rinkosi į talką, kurios metu tvarkė bendruomenės namų pastatą ir aplinką. Dviejų dienų darbo rezultatas stulbinantis – pastatas atrodo kaip naujas.

Darbo buvo

Nociūnų bendruomenės pirmininkė Vaida Gugaitė Stanevičienė pasidžiaugė, kad per dvi dienas nuveikta nemažai darbų.

„Labai džiaugiuosi kaimo jaunimu, nes tikrai didelę dalį darbo padarė būtent jie.

Žinoma, prisidėjo ir vyresni. Darbų nuveikta nemažai, nes pastatas jau buvo nekokios išvaizdos. Teko jį visą nušveisti ir perdažyti. Perdažėme ir kieme stovinčius suolelius. Dirbome nei daug, nei mažai – dvi savaitgalio dienas“, – pasakojo bendruomenės pirmininkė.

Organizatorių nuotr.

Truputį liūdina

Tiesa, V. Gugaitė Stanevičienė buvo atvira – ją liūdina tai, kad kaimo gyventojai yra pasyvūs, abejingi.

„Švenčių švęsti susirenka labai daug žmonių, o padirbėti kažkaip ne visi nori. Liūdna, nes pastatas yra mūsų visų, mums visiems jis reikalingas.

Čia visų mūsų – bendruomenės namai. Tad norėtųsi talkose matyti daugiau žmonių, bet yra kaip yra. Tikėkimės, kad kitąkart žmonių susirinks daugiau“, – vylėsi moteris.

Pirmininkė pasidžiaugė, kad bendruomenė į talkas renkasi kasmet, kaime gausu ir kitos veiklos, renginių.

Aut. past.

Talkos vyksta

Nepaisant to, pirmininkė pasidžiaugė, kad bendruomenė į talkas renkasi kasmet, kaime gausu ir kitos veiklos, renginių.

„Į talkas mes renkamės kasmet. Kasmet tvarkomės aplinką, švarinamės. Tai labai džiugu. Daug žmonių dalyvauja įvairiuose renginiuose.

Reiškia kaimui to reikia, ne visi žmonės yra pasyvūs stebėtojai“, – šypsojosi bendruomenės vedlė.

Dėkoja geradariams

V. Gugaitė Stanevičienė dėkoja visiems geradariams. Taip pat už nuolatinę pagalbos ranką ji dėkinga Pelėdnagių seniūnui Edvinui Pagirskui.

Remontuojant bendruomenės pastato fasadą prisidėjo vietos gyventojai: Saimonas Kupstaitis, Modestas Bieliauskas, Romas Bartulis, Jorūnas Stanevičius, Nikolajus Terzi, Milena Terzi, Neilandas Terzi.

Ūkininkai Andruliai suteikė visą reikalingą techniką, o Nociūnų kaimo šeimininkė Irena Gugienė pavaišino visus įspūdingo skonio cepelinais.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video