Tragiška paieškų atomazga: Nevėžio upėje rastas dingusio krakiškio kūnas (VIDEO, DAR PAPILDYTA)

Šiandien apie 9 valandą ryto Kėdainių miestą kertančioje Nevėžio upėje pastebėtas plaukiantis žmogaus kūnas.

Apie įvykį Bendrąjį pagalbos centrą informavo ant kranto žvejoję vyrai, kurie ne tik pranešė apie radinį, bet jį ir užkabino, pritraukė arčiau kranto ir neleido skenduoliui plaukti upe toliau.

Į įvykio vietą atskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Atskubėjusias tarnybas pasitiko žvejys, jis nurodė pamatęs kūną, plaukiantį upe, ir su kitų žvejų pagalba neleido jam toliau nuplaukti bei iškvietė pagalbos tarnybas.

Ugniagesiai gelbėtojai vyriškos lyties kūną ištraukė ant kranto.

Įvykio vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos.

Kol kas policija apie mirusiojo tapatybę nepateikė jokios oficialios informacijos.

Prieš keletą dienų ugniagesiai gelbėtojai  Nevėžio upėje vykdė šv. Velykų naktį dingusio aštuoniolikmečio krakiškio paieškas. Ar rastas šis asmuo – paaiškės netrukus.

Papildyta:

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovai patvirtino, jog įtariama, kad Nevėžyje galimai rastas 2004 metais gimusio Krakių miestelio gyventojo kūnas, kuris buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. 

Šį faktą dar oficialiai turi patvirtinti specialistai. Vyro kūną laidojimo paslaugas teikiančios įmonės atstovai išgabeno į Kauną.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

DAR PAPILDYTA:

Antradienį popiet Kauno apskrities policija oficialiai patvirtino, jog upėje rastas dingusio 18-mečio Dariaus Šveisčio kūnas.

„Apie 9 val. policija gavo pranešimą, kad Kėdainių, ties Josvainių gatve, pastebėtas mirusio vyro kūnas. Nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad tai 2004 metų gimimo vyro kūnas, to paties vyro, kuris buvo ieškotas, kaip dingęs be žinios“, – BNS nurodė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Reda Zarauskienė.

Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius.

11 Komentarai

 • užuojauta artimiesiems

 • Gelbėtojų darbas kelia abejonę, jei neieškojo to jaunuolio Nevėžio upėje nuo Velykų, o pirko reklamą instagrame. Kėdainių policijos vadovas turėtų susirūpinti šia problema, kad policininkai nepirktų per socialinių tinklų tuštutes reklamos, kad buvo paieškomas šis jaunuolis. Gal žmogus užvartojo narkotikų ir norėjo nusižudyti.

  • Tai kad panos vidury miesto nužudytos (nusizudziusios) nerado kone metus. O čia tai iš karto sakiau, kad žvejai pagaus. Matomai, policija irgi taip mano. Atjos pavasaris ir žvejai suzvejos.

 • Užuojauta artimiesiems, dėkui žvejams ir savo darbą dirbantiems pareigūnams, žurnalistams.

 • Reiktu papurtyt jo chebra, ten visi geri velnei. Pats i ta upe neikrito, ledo nebuvo. O paskutiniam pokalby telefonu girdejo kaip ji ten kazkas baladoja. Bus paties draugeliai trintukai prikise rankas

 • Kokie jūs įdomus… O nepagalvojot kad pvz numestas tas kūnas buvo kur kas vėliau nei buvo pradėta ieškoti. Kaip ir aTa Vikos . Visokiu debilu DB pilna..o jūs visi tik policijoje ir ligoninėj ir dar visur tik kaltu ieskote

 • Jei buvo su draugais, tai kur dingo tie draugai, išgaravo? Niekas nematė ir nežino, kas atsitiko? Ne šiaip juk vaikinukas skambino į namus ir rėkė. Labai gaila tokio jauno vaikino.

 • Užuojauta .

 • Judinkit draugus ir čigonus. Narkotikai daro savo

 • Konstatuodami savižudybę… Vidury miesto jaunas vaikinas skambino artimiesiems, rėkė, dingo… Rastas upėje … Vanduo tai dar velniškai šaltas buvo, tikrai pats ne sumąstė išsimaudyti

  • O policija musėt miegojo, kol žmonės kreipėsi pagalbos, Vilniuje irgi nesuteikė merginai pagalbos ir numirė. Policininkų abejingumas žmogaus gyvybę verčia abejoti, jie tik prieš FARŲ kameras vaidina, kad dirba. Vietiniam filmuotojui pamoka pinigus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video