Nevėžio pakrantėje atsiras gėlėmis apželdintas Kėdainių vardas

 Nevėžio pakrantėje atsiras gėlėmis apželdintas Kėdainių vardas

Akylesni kraštiečiai jau pastebėjo Kėdainių mieste, netoli naujojo pėsčiųjų tilto per Nevėžį, atsiradusį metalinį užrašą „Kėdainiai“. Netrukus masyvių raidžių užrašas bus apželdintas gėlėmis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Miesto gėlynuose sodinamos gėlės

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Akylesni kraštiečiai jau pastebėjo Kėdainių mieste, netoli naujojo pėsčiųjų tilto per Nevėžį, atsiradusį metalinį užrašą „Kėdainiai“. Netrukus masyvių raidžių užrašas bus apželdintas gėlėmis ir pasikeis neatpažįstamai. Beje, visame mieste jau sodinamos gėlės, netrukus miestą papuoš ir gėlių žiedai.

Bus apželdintas

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius sako, kad upės krante sukonstruotas užrašas „Kėdainiai“ netrukus atrodys labai gražiai.

„Tai yra naujovė mūsų mieste, darbai vykdomi etapais. Tai, ką dabar mato žmonės, yra tik pirmas etapas. Netrukus bus ir antras, tada bus matyti ir rezultatas.

Masyvios metalo raidės bus apželdintos gėlėmis. Šiuo metu gėlės atrenkamos. Vaizdas tikrai turėtų būti gražus“, – komentavo seniūnas.

Visame mieste

Gėles mieste turi pasodinti miesto gėlynų apželdinimo konkursą laimėjusi bendrovė „Josvainių gėlės“. Šiuo metu kai kur jau pasodintos našlaitės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Seniūnas pažymėjo, kad šiuo metu darbai vykdomi visame mieste, mat miesto gėlynų apželdinimo konkursą laimėjusi bendrovė „Josvainių gėlės“ gėles mieste turi pasodinti iki balandžio 7-osios.

„Sutartyje numatyta, kad iki tos dienos miesto gėlynuose turi būti pasodintos gėlės. Šiuo metu kai kur jau pasodintos našlaitės.

Darbai mieste vyksta, gėlynai jau buvo ruošiami, tvarkomi kurį laiką.

Gėles ne tik sodins, bet ir jomis rūpinsis žinoma mūsų krašto bendrovė „Josvainių gėlės“. Jie jau daug metų dirba ne tik Kėdainiuose“, – dėstė A. Krivičius.

Netrukus masyvių raidžių užrašas bus apželdintas gėlėmis ir pasikeis neatpažįstamai. Beje, visame mieste jau sodinamos gėlės, netrukus miestą papuoš ir gėlių žiedai.

Aut. past.

Ir grožisi, ir kritikuoja

Naują Nevėžio krante atsiradusį užrašą „Kėdainiai“ kraštiečiai jau gana aktyviai aptarinėja – kaip visada, vieni giria, kiti kritikuoja.

Tačiau idėjos sumanytojai ragina luktelėti ir sulaukti galutinio darbo rezultato. Masyviomis raidėmis sudėtas Kėdainių miesto vardas gėlėmis bus apželdintas artimiausiu metu.

4 Komentarai

 • Jau Kėdainių besmegeniai puolė feisbuke komentuoti, koks baisus užrašas, nors finalo nesulaukia, paskui eis buriais asmenukes darytis ir kelsis į tą patį feisbuką.

 • Noreciau, kad ivardintumete tas naujoves?! Gal vamzdi padaryt i nevezi uz 0.5mln euru? Cia ta naujove? Cia kur Vilniui Simasius daro tas naujoves ir prasuka eurus sau i kisenes apie tas naujoves kalbat?

  • tai paviešinkite kas sugalvojo, kiek kainavo mums, miestelėnams

 • 1. Ar yra drenažinės skylės?
  2. Ar tokiu kampu išdėstutuose vazonuose neišplaus žemyn lietus tų žemių?
  3. kodėl nenudažytos konstrukcijos? Negi bus dažomos palindus po žiedais?
  4. straipsnis 7d. kuriame žadama, kad nuo 7d. miestas bus apželdintas gėlėmis. neatrodo juokingai?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video