„Nevėžio“ gretas papildė du nauji žaidėjai

 „Nevėžio“ gretas papildė du nauji žaidėjai

Kėdainių krepšinio klubas savo komandą papildė dviem žaidėjais – latviu Rihards Kuksiks ir Danieliumi Lavrinovičiumi./ „Nevėžis-Optibet“ nuotr.

rinkosaikste.lt

Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ komplektuoja komandą naujajam sezonui. Komandos gretas papildė du nauji žaidėjai – 33-ejų metų amžiaus puolėjas iš Latvijos Rihards Kuksiks bei 22 metų amžiaus Danielius Lavrinovičius.

Vieneriems ir dvejiems metams

Su latviu „Nevėžis-Optibet“ pasirašė vienerių metų sutartį.

R. Kuksiks, prieš atkeliaudamas į Kėdainius, žaidė jungtinėje Latvijos ir Estijos krepšinio lygoje ir per vidutiniškai 25 minutes ant parketo rinkdavo po 13,8 taško, atkovodavo po 3,8 atšokusio kamuolio bei atlikdavo po 1,1 rezultatyvaus perdavimo.

Latviui Kėdainiai nėra jokia naujiena – „Nevėžyje“ jis jau yra žaidęs 2017–2018 metų sezone.

„Labai džiugu, kad pavyko susitarti su bene geriausiu praėjusio sezono snaiperiu jungtinėje Latvijos ir Estijos lygoje.

Tai yra patyręs ir daug matęs krepšininkas, kuris bus labai svarbus mūsų jaunoje komandoje“, –  džiaugėsi komandos sporto direktorius Virginijus Bulotas.

Daugiau perspektyvų

Komandą papildę patyrusiu žaidėju, klubo vadovai neatsižada savo noro ugdyti jaunąją krepšininkų kartą.

Danielius Lavrinovičius, su kuriuo pasirašyta dvejų metų bendradarbiavimo sutartis, paskutinius 4 sezonus praleido Kvakenbriuko „Artland Dragons“ komandoje.

Perspektyvus krepšininkas praeityje ne kartą gynė įvairaus amžiaus Lietuvos jaunimo rinktinių garbę ir savo kolekcijoje turi vieną sidabro bei du bronzos medalius.

„Džiugu, jog pavyko pasirašyti dvejų metų sutartį su Danieliumi, kuriam pats metas žengti į aukštesnį lygį. Tai techniškas bei minkštu metimu pasižymintis aukštaūgis, kuris gali užpildyti dvi priekinės linijos pozicijas. Suteiksime jam visas sąlygas atsiskleisti“, – žadėjo V. Bulotas.

Artimiausiu metu klubas planuoja pranešti apie daugiau papildymų komandos sudėtyje artėjančiam sezonui.

2 Komentarai

  • bent į europiečius panašus.

  • Labai jau pasenusi informacija.Apie tai buvo pranešta beveik prieš pusmėnesį,liepos 31 dieną.Ačiū už ,,operatyvumą“.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video