Net trijose miesto gatvėse gyventojai jautė specifinį dujų kvapą

 Net trijose miesto gatvėse gyventojai jautė specifinį dujų kvapą

Atvykę ugniagesiai nedelsdami atliko žvalgybą. Jis išžvalgė visas tris gyventojų nurodytas gatves, pasikalbėjo su kiemuose ir gatvėse buvusiais gyventojais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai savaitgalį skubėjo į Liepų alėją, mat buvo pranešta apie dujų nuotėkį. Tačiau situacija nebuvo tokia grėsminga, kaip pasirodė pranešėjams. Specifinis kvapas buvo juntamas, tačiau dujų nuotėkio nebuvo. Visgi specialistai perspėja, jog dujų nuotėkis gali prišaukti ir didelę nelaimę, tad pataria gyventojams būti atsargiems.

Pranešė gyventojas

Bendrasis pagalbos centras šeštadienį 19 val. 39 min. gavo pranešimą, kad gyventojai užuodžia dujų kvapą Liepų alėjoje, S. Dariaus ir Girėno gatvėje bei J. Basanavičiaus gatvėje. Pranešėjai baiminosi sprogimo.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Kvapo nebesijautė

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos antrasis skyrius, greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Atvykę ugniagesiai nedelsdami atliko žvalgybą.

Jie išžvalgė visas tris gyventojų nurodytas gatves, pasikalbėjo su kiemuose ir gatvėse buvusiais gyventojais, tačiau dujų kvapo nebuvo jaučiama.

Visgi kiti gyventojai sakė, kad dujų kvapas buvo jaučiamas ir dieną. Apie incidentą ugniagesiai informavo dujininkus.

Ugniagesiai ir dujininkai perspėja individualių ir daugiabučių namų gyventojus. Užuodus dujų kvapą, būtina pranešti vidaus dujų sistemą prižiūrinčiai įmonei (prižiūrėtojui) ir ESO Dujų avarinei tarnybai tel. 1804.

Aut. past.

Tarnybų perspėjimas

Ugniagesiai ir dujininkai perspėja individualių ir daugiabučių namų gyventojus: užuodus dujų kvapą, būtina pranešti vidaus dujų sistemą prižiūrinčiai įmonei (prižiūrėtojui) ir ESO Dujų avarinei tarnybai tel. 1804.

„Telefonu naudokitės tik neuždujintoje aplinkoje ir ten, kur nėra dujų kvapo. Taip pat venkite vietų, kuriose užuodžiamas dujų kvapas, nekurkite atviros ugnies, jei ji dega –užgesinkite.

Nerūkykite, nesinaudokite ugnies šaltiniais, elektros prietaisais, jungikliais, kištukais, skambučiais, telefonais, telefonspynėmis ar kita pastato ryšio įranga“, – perspėja specialistai.

11 Komentarai

 • Netiesa. Buvo pranešta apie dujų, o labiau sieros kvapą. 112 darbuotojas pats pasakė, kad ir vėl „Lifosa“… O straipsnis apie gamtines dujas… Šita smarvė jaučiama ne vieną dieną, tik keista, kad specialistai nieko neranda…

  • Mažiau kopūstų ėsket, šūnes, mažiau bezdėste!

 • Specialistai nieko nerado ir nera, negi jums nedaeina, kad pinigai viską valdo?
  O su jūsų komentarais tik arkliui šikną galit nuvalyt? Niekas neįdomu, nes jie milijonieriai, o jūs tik goželiai

 • 10 kartu zmonems sakyta, jonio duju kvapo specialsitai nenustate, jums vaidenasi, mieli zmones. Tanulis nieko irgi neuzuodzia. Jis is kaimo, o ten kiauliu pirdaliuku kvapas netoks dar sklinda. Ir visiems pofik

 • 21 a. už lango, koks vaikščiojimas ir uostymas ar jaučiamos dujos, gal siera….! Turi būti nupirktas modernus dronas su specialia aparatūra. Nuskrides į tam tikros įmonės teritorija, fiksuotų koordinates, užterštumo lygį ir kenksmingų medžiagų rūšį. O tada – bauda tiems nuodų fabrikams, kol susitvarkys. Elementaru. Ar ir toliau leisite, kad nuodytu jus ir jūsų vaikus ?

  • Tai aišku, kad leis nuodyti. Už pinigus lietuvis viską, net sveikatą parduos.

   • Kacapas Piotras ar Pėtia, tik nereikia varyti ant lietuvių, kai nuo pačio šūdo dujomis dvokia visame Garadoke. Vėl siuntinį gavai iš Maskolijos su sugedusiais sovietiniais produktais? 😀

 • Ar atsimenate laikotarpį,kai kolonėlėse dar nebuvo parduodami užpildyti dujų balionai?Ir mes važiuodavome užpilt juos patys,a?Taigi,o kad daugiau skystų dujų pareitų,imdavome ir iš balionų išleisdavome besiteliuškuojantį smirdalą,vadinamą odorantu.Tai va gal čia kas taip ir smirstelna,nes spectarnybos tikrų dujų nuotėkio neranda…Lifosa vien prie kokio namo Basanavičiaus gatvėje tikrai nesugebėtų siera pabezdėti…

 • Tai jūs pagaliau nuspręskite dujomis ar siera smirda? Maža ką vėptelėjo koks ablavukas iš 112.Juk kiekviena minėta medžiaga turi jai būdingą spisipiskį kvapą.Tad partija ir vyriausybė siūlo jums pasirinkt vieną variantą ir nepagrįstomis abejonėmis nedrumsti porinkiminės nuotaikos.

 • Tikrai jautesi keistas kvapas. Velai vakare isejus i balkona. Lyg tai siera lyg duju. Tai buvo apie 1 val nakties. Ir kelias naktis taip buvo. Kai tik velus vakaras taip ir kvapas. Liepu alejoje…. Butu vasaros laikas neimanoma langu butu atidaryti. Abejoju kad cia nuo daugiabuciu. Galvociau kad ir is kokios lifosos..

 • Vatnykams visiems eilinį kartą vidurius paleido nuo RU TV žiūrėjimo. Užtai ir dvokia mieste. 😀

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video