Nesusipratimas: seniūnijos darbininkui iškviesta policija

 Nesusipratimas: seniūnijos darbininkui iškviesta policija

Visai neseniai darbininkai nutinkavo apsauginę sienelę sankryžoje prie Šviesiosios gimnazijos./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš mokslo metus Kėdainių miesto seniūnijos darbininkai darbo turėjo į valias. Buvo stengiamasi prieš rugsėjį sutvarkyti vaikų žaidimų erdves, suoliukus, poilsio zonas. Vyrai plušėjo iš peties, tačiau nebuvo išvengta ir nesusipratimų – vienam darbininkui buvo iškviesti policijos pareigūnai. Kaip paaiškėjo vėliau – visai be reikalo.

Dažė stotelę

Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Bartkūniškio kaime seniūnijos darbininkas tvarkė autobusų laukimo stotelę.

Prieš rugsėjį stotelę norėta atnaujinti – nudažyti, kad vaikams, laukiantiems autobuso, joje būtų maloniau ir jaukiau.

Tačiau pravažiuojantis asmuo, pamatęs darbininką, paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą ir pranešė, kad asmuo vagia stotelės suoliuką, galimai norėdamas jį panaudoti malkoms.

Atskubėjo policija

Į tokį pranešimą reaguojama nedelsiant – į įvykio vietą buvo pasiųsti policijos pareigūnai. Atvykę jie rado stotelėje besidarbuojantį žmogų. Šis paaiškino, kas toks yra ir ką čia veikia.

Pareigūnai tik pasijuokė, tačiau pagal visą procedūrą apklausė darbininką ir užsirašė jo asmens duomenis.

Vyrai plušėjo iš peties, tačiau nebuvo išvengta ir nesusipratimų – vienam darbininkui buvo iškviesti policijos pareigūnai. Kaip paaiškėjo vėliau – visai be reikalo.

Aut. past.

Darbų į valias

Tuo metu Kėdainių miesto seniūno pavaduotoja Samantė Mituzaitė Palubinskienė informavo, kad seniūnija darbų turėjo į valias: tvarkė vaikų žaidimų erdves, suoliukus, poilsio zonas, pradėtas ir medžių genėjimas.

Darbai vyksta ir miesto parke, kur tvarkoma vandalų suniokota sporto erdvė.

O visai neseniai darbininkai nutinkavo apsauginę sienelę sankryžoje prie Šviesiosios gimnazijos.

Prašo pranešti

Kėdainių miesto seniūnija gana dažnai sulaukia gyventojų pranešimų apie mieste gadinamus mažosios architektūros elementus, sporto ir laisvalaikio įrangos niokojimą, apie sulaužytus ar išpieštus suoliukus, pridergtus ar išpaišytus viešuosius tualetus ir kt.

Apie miesto parką kamuojančias problemas „Rinkos aikštė“ kiek anksčiau yra kalbėjusi su seniūnijos darbo organizavimo inžinieriumi Vytautu Petraičiu.

„Jie net betoninę šiukšliadėžę į upę nuridena. Kur mano keli vyrai vos pajudina, kur technikos reikia.

Aš neįsivaizduoju, kiek pykčio ir jėgos jie išnaudoja gadindami mūsų visų turtą. Tai yra baisu. Mes netylime, rašome pareiškimus policijai, žiūrime kameras, bet, matyt, reikia kažkokių kitokių priemonių.

Visada gyventojų prašome – jei matote darant kažką negero – netylėkite, sudrausminkite, praneškite, nes tai visų mūsų turtas“, – akcentavo visko per savo darbo metus matęs specialistas.

2 Komentarai

  • Radau prie gėlių lysvės Basanavičiaus gatvėje neatplėštą siuntą.Atsirado smalsučių su patarimu pažiūrėt kas ten yra.Mano manymu,žmogus gal tiesiog ją pamiršo.Vienas davė mintį-o jei ten narkotikai,nes labai jau lengvas svoris…Paskambinau vadinamai pagalbai,nes policijos kitaip neprisikviesi.Tai davė patarimą palaukt.Ledų penkialitrinis iš Uspaskienės Dadu tirpsta, o čia ir žmona iš Norfos ištrūko…Nunešiau apsauginiams ir pasakiau,kad perskambinta policijai.Operatyvūs jie.Tik labai užsiėmę.Ir lyg tyčia-nė vieno nemačiau pravažiuojant.O man kakoj skirtum ką ten ras.

    • Pinigus, ar voką kokį randi perduodi apsaugai o jei pažymėjimą kokį jei pravažiuoja paštininkas tai jam ir perduodi jis žino savo apylinkės žmones, kam kviesti be reikalo policiją? Tuščią voką suprantu išmeti, bet iš karto perduodi apsaugai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video