Nepasiturintys gyventojai sulauks paramos maisto produktais

 Nepasiturintys gyventojai sulauks paramos maisto produktais

Asociatyvi BNS Eriko Ovčarenko nuotr.

BNS inf.

Rugpjūtį nepasiturintys šalies gyventojai sulauks paramos maisto produktais, antradienį paskelbė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM). Tokių gyventojų šalyje 206 tūkstančiai.

Mažas pajamas gaunančius gyventojus rugpjūtį pasieks septynių skirtingų rūšių maisto produktų krepšelis. Jame bus ultraaukštoje temperatūroje pakaitintas ilgesnio galiojimo pienas, konservuoti žalieji žirneliai, perlinės kruopos, ekologiškas cukrus, vištienos ir kiaulienos konservai bei sausainiai.

„Maisto dalijimas padeda nepasiturintiems ar sunkumų patiriantiems žmonėms. Tai tik viena iš valstybės teikiamos paramos formų. Labai svarbu, kad valstybės teikiama parama pasiekia tuos, kam pagalbos reikia labiausiai“, – pranešime cituojama socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

Parama maisto produktais šiemet dalinama ketvirtąjį kartą. Ji nepasiturinčius gyventojus šiemet dar pasieks ir spalio bei gruodžio mėnesiais. Kartu su gruodžio mėnesio maisto produktų dalijimu gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.

Visi paramos paketai yra iš anksto supakuoti ir paruošti išsinešti, todėl asmeninių krepšelių žmonėms atsinešti nereikia.

Paramos dalijimus organizuoja savivaldybių administracijos ir dvi nevyriausybinės organizacijos: labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Dėl tikslaus dalijimo laiko gyventojai turėtų kreiptis į savo seniūniją arba šios informacijos ieškoti savo savivaldybės administracijos bei „Maisto banko“  interneto puslapiuose.

Maisto produktus gali gauti tie gyventojai, kurių vidutinės mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui šiuo metu neviršija 235,5 euro per mėnesį.

Esant objektyvioms priežastims, savivaldybių administracijos nustatyta tvarka, parama gali būti skiriama, kai pajamos viršija nurodytą sumą per mėnesį. Išimties atvejus ir jiems taikomus dydžius nustato kiekviena savivaldybė individualiai.

1 Komentaras

  • Gal jau užtenka tą ubagystę vis demonstruoti!
    Vietoj to geriau pateikite infomaciją kiek milijonų atidavė ukrainai.
    Jų užtektų 20 m. į priekį šelpti nepasiturinčius ir nereiktų ubagauti parduotuvėse.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video