Nelaimė miegamajame rajone: automobilis kliudė vaiką

 Nelaimė miegamajame rajone: automobilis kliudė vaiką

2013 metais gimęs vaikas apžiūrai išvežtas į gydymo įstaigą. Automobilio vairuotoja eismo įvykio metu buvo blaivi./ Asociatyvi Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmosios spalio mėnesio dienos Kėdainiuose paženklintos eismo įvykiais, kurių metu nukentėjo nepilnamečiai.

Spalio 2 d. 18 val. 25 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Chemikų gatvėje, ties 20-uoju daugiabučiu namu, automobilis „Peugeot“ kliudė vaiką, vyksta konfliktas su tėvais. Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Įvykio vietoje 1996 metais gimusi automobilio vairuotoja pareigūnams nurodė, jog nepilnametis staiga išbėgo į gatvę. 2013 metais gimęs vaikas apžiūrai išvežtas į gydymo įstaigą. Automobilio vairuotoja eismo įvykio metu buvo blaivi.

Automobilis neapgadintas, gydymo įstaigoje nustatyta, jog nepilnametis nesužalotas. Nei viena pusė įvykio vietoje pretenzijų neturėjo.

Pirminsime, kad spalio 1 d. apie 17 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje, automobilis „Renault Megane“, vairuojamas 1939 metais gimusios moters, kliudė, pirminiais duomenimis, per pėsčiųjų perėją važiavusį dviratininką.

Į įvykio vietą nedelsiant buvo iškviesti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai. 2009 metais gimęs jaunuolis dėl patirtų sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą. Garbaus amžiaus automobilio vairuotoja buvo blaivi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video