Neeilinis ugniagesių savaitgalis – nesulaukta nė vieno iškvietimo

 Neeilinis ugniagesių savaitgalis – nesulaukta nė vieno iškvietimo

Kėdainių miesto ir rajono ugniagesiams praėjęs savaitgalis buvo toks, kokių tikrai ne kiekvienais metais pasitaiko – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ugniagesiai galėjo ramiai ilsėtis, nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjęs savaitgalis tiek Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams, tiek rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams buvo neeilinis. Savaitgalis toks, kokių tikrai ne kiekvienais metais pasitaiko – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ugniagesiai galėjo ramiai ilsėtis, nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo.

Informuoja visuomenę

Ugniagesiais žmonės pasitiki labiausiai iš visų specialiųjų tarnybų. Ir visai ne be reikalo – ši tarnyba yra ne tik profesionali, bet ir atvira visuomenei.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė kas rytą, nesvarbu ar savaitgalis, ar darbo diena, pateikia praėjusios paros įvykių suvestines žiniasklaidos atstovams, kad šie informuotų konkrečiame rajone gyvenančius žmones apie praėjusią parą įvykusius įvykius. 

Apskritas nulis

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas pažymėjo, kad tokių sutapimų būna išties labai retai./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Kėdainių miesto ir rajono ugniagesiams praėjęs savaitgalis buvo toks, kokių tikrai ne kiekvienais metais pasitaiko – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį ugniagesiai galėjo ramiai ilsėtis, nebuvo sulaukta nė vieno pagalbos prašymo.

Kėdainių rajone neįvyko nė vieno gaisro, nė vieno sudėtingesnio eismo įvykio, gelbėtojų pagalbos nereikėjo nei medikams ar policijos pareigūnams.

Visuomet pasirengę

Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Andrius Eidimtas pažymėjo, kad tokių sutapimų būna išties labai retai.

„Sunku pasakyti, kodėl taip yra, reikėtų žiūrėti statistiką, lyginti.

Bet galiu pasakyti, kad mūsų ugniagesių gelbėtojų darbas yra visuomet būti pasirengus, visuomet būti pasiruošus skubėti į įvykio vietą, gesinti gaisrus, gelbėti žmones, teikti pagalbą kitoms specialiosioms tarnybos. Mūsų ugniagesiai pasirengę ištisą parą“, – dėstė viršininkas.

Kėdainių rajone neįvyko nė vieno gaisro, nė vieno sudėtingesnio eismo įvykio, gelbėtojų pagalbos nereikėjo nei medikams ar policijos pareigūnams.

Aut. past.

Savaitė prasidėjo

Na, o ši nauja savaitė gelbėtojams prasidėjo intensyviu prevenciniu darbu artėjant intensyvesniam šildymo sezonui.

„Jau žadamas šaltukas, minusinė temperatūra. Žmonės ims aktyviau kūrenti krosnis, naudotis elektriniais ir kitais šildytuvais.

Todėl mes nuo savaitės pradžios pradėjome vykdyti prevencinę akciją „Būkite budrūs“.

Savaitės pradžioje jau aplankėme miesto Jubiliejaus, Šėtos gatves, kalbinome gyventojus, raginome susitvarkyti krosnis, dūmtraukius, įsirengti dūmų detektorius. Žodžiu, teikėme žmonėms konsultacijas, patarimus, o neturintiems ir detektorių pakabinome.

Tiesiog norime priminti, kad atėjus šildymo sezonui žmonės būtų budrūs, saugotų savo turtą, namus šildytųsi bei elektros prietaisus naudotų saugiai“, – paaiškino A. Eidimtas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video