Neaiškiomis aplinkybėmis dingusi visa avių banda atsirado

 Neaiškiomis aplinkybėmis dingusi visa avių banda atsirado

Kėdainių rajono ūkininkas Zenonas Kišonas pastarosiomis dienomis vaikšto savo nuošalioje sodyboje lyg žemę pardavęs ir neranda sau vietos./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono ūkininkas Zenonas Kišonas pastarosiomis dienomis vaikščiojo savo nuošalioje sodyboje lyg žemę pardavęs ir nerando sau vietos. Jis net naktimis nemiegojo, nes vos prieš keletą dienų pasigedo savo valdose laisvai besiganiusios kone dvidešimties avių bandos. Ūkininkas net nenumanė, kur prapuolė jo naminiai gyvūnai.

Pasigedo dieną

Krakių seniūnijos Užvarčių kaime esančioje nuošalioje sodyboje gyvenantis ir ūkininkaujantis Z. Kišonas avių bandos pasigedo lapkričio 8 dieną.

Vyras gyvūnų ieškojo aplink sodybą, laukuose ir pamiškėse, tačiau niekur nerado.

Savo širdgėlą jis išliejo sesei Janinai Zarnadzei, kuri nusprendė prašyti visuomenės pagalbos.

„Mano brolis labai pergyvena. Bandėme su policija kalbėtis, bet neaišku, ar tas avis kas pavogė, ar vilkai suėdė, ar gal jos kur nuklydo tiesiog. Policija avių negano“, – žurnalistui pasakojo J. Zarnadze.

Vyras net naktimis nemiegojo, nes vos prieš keletą dienų pasigedo savo valdose laisvai besiganiusios kone dvidešimties avių bandos. Vyras net nenumanė, kur prapuolė jo naminiai gyvūnai.

Aut. past.

Neranda vietos

Pats ūkininkas Z. Kišonas teigė šiomis dienomis tiesiog nerandantis vietos ir net naktimis negalintis užmigti.

„Avių, tarp kurių buvo ir ėriukų, pasigedau apie 16 valandą popiet. Iš viso bandą sudarė 19 gyvūnų, jie ganėsi ne aptvare, bet netoli namų.

Pas mane daug vietos, vienkiemis, tai avytės ganėsi laisvai, bet jos tiesiog prapuolė“, – graudinosi ūkininkas.

Galime padėti

Ponas Zenonas labai myli savo gyvūnus, jis jų turi pačių įvairiausių. Gyvūnai vyrui suteikia laimę, tad šiomis dienomis jam ypač sunku.

Pirmadienio rytą paaiškėjo, kad ūkininko avių banda atsirado.

Šeimininkas ir jo sesuo dėkoja visiems padėjusiems avių ieškoti.

3 Komentarai

  • Policija avių negali,dar kažko nedaro,prie Aušros progimnazijos mamyčiu ir tėveliu,kurie savo lepunėlius išleidžia pėsčiuju perėjoje nebaudžia,tai kam jie išvis reikalingi?

  • Teks avytes ,,zagrodan“suvaryti.Juk mes 50 metų aptvare gyvenę,vėl gi savo noru į jauropinį sulindom…

  • Tai kodėl neparašote kur tos švelniakailės buvo prapuolę????????????????

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video