Nauji koronaviruso protrūkiai Kėdainiuose

 Nauji koronaviruso protrūkiai Kėdainiuose

Algimanto Barzdžiaus/„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Dominykas NECIUNSKAS

Birželio mėnesį Kėdainiuose buvo užfiksuoti du nauji koronaviruso protrūkiai. Tiesa, birželio 21 dienos duomenimis, naujų atvejų nėra nei vieno, o per paskutinę savaitę užfiksuoti vos du susirgimai. Registrų centro bei COVID-19 statistikos departamento duomenimis, vienas iš ligos protrūkių nustatytas maisto gamybos įstaigoje, o kitas atvejis – ugdymo įstaigoje.

Šiuo metu serga 58

Remiantis COVID-19 statistikos departamento duomenimis, Kėdainių r. sav. šiuo metu koronavirusu serga 58 asmenys. Nuo pat pirmojo karantino pradžios, Kėdainių r. sav. iš viso buvo užfiksuota 4 082 ligos atvejai, 3 841 iš jų pasveiko. Duomenys rodo, jog nuo koronaviruso Kėdainių r. sav. iš viso mirė 68 asmenys.

Kėdainių rajono savivaldybė išlieka aukštoje pozicijoje pagal užsikrėtimų skaičių 100 tūkst. gyventojų. Iš 60-ies savivaldybių esame 13-oje vietoje su 76 atvejais 100 tūkst. gyventojų.

Mažiausiai atvejų turinti savivaldybė yra Biržų – ten skaičiuojami vos 9 ligos atvejai 100 tūkst. gyventojų. Tuo tarpu situacija prasčiausia Ukmergės rajone, kur 100 tūkst. gyventojų tenka 194 sergantieji.

Tinka ne visi

Statistika rodo, jog „Pfizer – BioNTech“ skiepais kėdainiečiai pasitiki labiausiai. Remiantis statistiniais duomenimis, Kėdainių r. sav. iš viso yra paskiepyta 19,3 tūkst. gyventojų. Per parą vidutiniškai paskiepijama daugiau kaip pusė tūkstančio asmenų.

44 proc. visos Kėdainių r. sav. gyventojų yra paskiepyti. Remiantis statistiniais duomenimis, daugiausia skiepijasi tie asmenys, kurie patenka į 45–54 m. amžiaus grupę.

Apskritai galima pastebėti, jog daugiausia skiepijasi asmenys, kurie patenka į 35–64 m. amžiaus grupę.

Protrūkiai

Birželio 3 dieną Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo centre buvo užfiksuotas pirmasis koronaviruso protrūkis, kurio metu užsikrėtė 3 asmenys.

Kitas protrūkis įvyko birželio 9 d., kuomet maisto gamybos įstaigoje buvo užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis. Šio protrūkio metu buvo nustatyti 5 didelės rizikos atvejai ir 55 mažos rizikos atvejai.

Kėdainių rajono savivaldybė yra 13 vietoje tarp visų šalies savivaldybių pagal sergančiųjų koronavirusu skaičiumi 100 tūkst. gyventojų.

2 Komentarai

  • „…du nauji koronoviruso PROTRŪKIAI!? „…arba aš jau nebežinau, ką reiškia žodis PROTRŪKIS.:)

  • Kai zmones sirgo gripu tai nebuvo protrukio . , du o tai protrukis .Sedekit uzsidare ,protrukis .Nesirori net skaityti nesamoniu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video