Naujai atrasta miesto harmonija su „Parko bitėmis“

 Naujai atrasta miesto harmonija su „Parko bitėmis“

Kavos baras „Parko bitės“ jau birželio devintą dieną atvers duris nuostabioje vietoje Kėdainių miesto parke

„Jau daugiau kaip mėnesį gyvenu atidarymo nuotaikomis, tačiau apie detales iki šiol žino tik artimiausi draugai, – sako „Parko bičių“ savininkė Asta. Jau visai netrukus mano naująjį verslą pamatys ir visi kėdainiečiai – kavos baras „Parko bitės“ jau birželio devintą dieną atvers duris nuostabioje vietoje Kėdainių miesto parke. Nors patalpos nėra didelės, tačiau turime išskirtines terasas, o kaip tik to ir norėjau“.

Spontaniškumo galia

Būna, kad žmonės skiria metų metus minčių gvildenimui ir idėjų formavimui, tačiau mano patirtis šiek tiek kitokia. Esu kėdainietė, visada norėjau sukurti kažką išskirtinio savo miestui, ir daugiausiai mąsčiau apie tai, ko trūksta man pačiai. Dviračių takų? Žaidimo aikštelių? O gal vietos, kur galima susiburti ir pabendrauti? Juk miestas yra ne pastatai ir gatvės, o žmonės, gyvenantys jame.

Vėlyvą vakarą be tikslo naršydama Facebook pamačiau Kėdainių rajono savivaldybės skelbimą, kad skelbiamas patalpų miesto parke nuomos konkursas ir iš karto supratau, kad ši žinutė skirta man. Jau kitą dieną užpildžiau dokumentus, surinkau reikiamas pažymas ir pasiryžau dalyvauti aukcione. Po to beliko laukti.

Universalai triumfuoja specialistų pasaulyje

„Jau daugiau kaip mėnesį gyvenu atidarymo nuotaikomis, tačiau apie detales iki šiol žino tik artimiausi draugai“, – sako „Parko bičių“ savininkė Asta.

Sulaukus aukciono rezultatų ir sužinojus, kad laimėjau, džiaugsmas pradėjo maišytis su nerimu, atėjo suvokimas, kad tai tikra. Mintis, kad reikia kurti vietą ne tik sau, bet kitiems tapo realybe. Sulaukiau nemažai kritikos, kad leidžiuosi į avantiūrą – neva esu statybininkė, pardavėja, sugadinsiu šią tokią gražią vietą.

Neslėpsiu, komentarai nemaloniai šokiravo, nes nesu pratusi prie viešumo, tačiau aš tikiu, kad tai, kas buvo pristatyta kaip mano trūkumai, iš tiesų yra privalumai – turiu įvairaus darbo patirties, stiprų charakterį ir, svarbiausia, nebijau klysti ir atrasti. Jau subūriau stiprią komandą, kuri ne tik pateikinės kavą, tačiau su šypsena pasitiks kiekvieną klientą.

Vis dar gaji idėja, kad privaloma nuolatos dirbti viename sektoriuje, tačiau aš nesu pirma, kuri drastiškai keičia profesiją, ir, kaip patvirtintų ir kiti, kurie tai darė, galiu paliudyti, kad universalumas yra raktas į sėkmę šiuolaikiniame pasaulyje.

Kavos baras „Parko bitės“ jau birželio devintą dieną atvers duris nuostabioje vietoje Kėdainių miesto parke.

Asta

Atradimo džiaugsmas

Prisipažįstu, kūrimosi procesas neginčytinai smagus, tačiau jis taip pat ir gluminantis, ir reikalaujantis daug darbo valandų. Visų pirma, reikėjo susitvarkyti su leidimais ir dokumentacija – juk teiksime maitinimo paslaugas, turime tai daryti atsakingai. Patalpos, į kurias atsikraustome, buvo visiškai tuščios – reikėjo baldų, reikėjo jų kokybiškų ir greitai, nes nenorėjome daryti kompromisų ir klientus kviesti į kavinę, kuri atmestinai surinkta iš bet ko, ką pavyko rasti.

Kartu su kolegomis ir draugais išragavome daugybę kavų ir desertų tam, kad atsirinktume ką verta tiekti klientams. Daugybę valandų skyriau įrangos paieškai, sutarčių su tiekėjais derinimui ir galiu patvirtinti, kad kitą kartą, kai kur nors nusipirksiu kavos, būsiu jiems labai dėkinga, nes dabar jau suprantu, kiek pinigų, laiko ir darbo yra įdėta į kiekvieną puodelį.

Kuriu vietą, į kurią norisi sugrįžti, todėl kiekviena detalė svarbi – tikiuosi, kad užėję klientai įvertins viso to rezultatą ir ilgainiui taps nuolatiniais lankytojais.  

Inovacijos

Vieni iš pirmųjų Kėdainiuose pristatome „Eversys“ kavos aparatą, kuris yra pilnai automatinis. Mums tai reiškia labai daug, tačiau iš kliento pusės svarbiausia tai, kad kiekvieną dieną gausite idealiai tokios paties mėgstamo skonio kavos be jokių interpretacijų. Tikiu savo komanda, bet joks klientas neturi nukentėti nuo to, kad barista dar ne visai prabudusi ir šiek tiek per rupiai sumalė kavos pupeles, o automatizacija padės to išvengti.

Asta: „Kartu su kolegomis ir draugais išragavome daugybę kavų ir desertų tam, kad atsirinktume ką verta tiekti klientams“.

Desertų meniu rasite klasikos – eklerų, ledų, varškės ir sūrio pyragų, šokolado gaminių, tačiau nuolatos pildysime asortimentą tiek inovatyviais liofilizuotais ar šaldytais gaminiais, tiek specialiu skyreliu „Pagaminta Kėdainiuose“, idant savo skanėstą atrastų ir tie, kurie konkrečiai žino, ko nori, ir tie, kurie yra linkę į eksperimentavimą.

Šis mano sprendimas ieškoti inovacijų ir automatizacijos sprendimų atėjo iš kitų darbų, kuriuos esu dirbusi – juk šiuo metu niekas nebesistebi, kad duobes kasame ekskavatoriumi, o ne kastuvais, tai greitai turėtų išnykti ir negatyvios mintys apie automatinius kavos aparatus. Juk darbą reikia dirbti ne sunkiai, o gerai, todėl reikia drąsiai priimti pokyčius į savo gyvenimą.

Kuriu vietą, į kurią norisi sugrįžti, todėl kiekviena detalė svarbi – tikiuosi, kad užėję klientai įvertins viso to rezultatą ir ilgainiui taps nuolatiniais lankytojais.  

Asta

O prie ko čia bitės?

Ant durų jau puikuojasi logotipas „Parko bitės“. Suprantama, kodėl parko, bet kodėl – bitės? Bitės lydi mane visą gyvenimą ir jeigu juokautume, tai galiu pasakyti, kad tai vienintelis gyvūnas, kurį moku nupiešti, todėl nesąmoningai jau metų metus visos mano darbo knygos yra primargintos mano dar tik startuojančios įmonės logotipo kopijomis.

Bitės yra nuostabūs vabzdžiai, visi žinome, kad be jų nebūtų žydinčių augalų, tačiau tai yra ir šis tas daugiau – bitės simbolizuoja bendradarbiavimą, patikimumą ir ryšį su gamtą. Tikiu, kad kiekvienam miestui reikia miestiečių, o kiekvienam parkui – bičių, todėl iki susitikimo „Parko bitėse“ jau nuo birželio devintos dienos.

14 Komentarai

 • Sake pardavines keciupus ir majoneza kibirais, gal zinot ar pigiau bus galima isigyti?

 • ten kazkada alu maukiau, idomu ar bus dabar

 • Ten gera pivne budavo, karstomis vasaromis saltas alus ir saslykas budavo parduodamas, gerai prirydavom ir alaus nepasterizuoto uzvirsuodavom, tai paskui tekdavo ieskoti kuo skubiau krumu ir gerai juose issitriesti.

 • tų plikytų durpių bizalo gerti…

 • Iš principo neisim į tas bites. Ko blogai buvo Vargalytės Radvilų sodas? Šlykštu žiūrėt kai Tamulis stovi įsišiepęs ptie naujo kavos baro. Ar negeėda, Tamuli? Jauną mergaitę valdžia įsėdė? Kas galėtų paneigti kad savu reikėjo įkišt? Šlykštūs esat valdžiažmogiai.

  • Tau visada bus kaltas meras. Sek konkursus ir dalyvauk pats, abeli, baigęs 6 klases

   • Bet mero fizionomija nuotraukose kaip teliuko tikrai.

    • Šiaip tai Ponu Bynu vadina. Beje, praminė ne kas kitas, o patys liberalais su kuriais dabar meras ale draugelis. O vadindavo visokiais šlykščiais žodžiais jį. Baisi ta politika. Kaip jiems negėda

     • Tai ir dabar visi liberalai is jo juokiasi, tik gaila, kad pats jis to nemato ir nesupranta, kad jis reikalingas tik del kvotos ir pasinaudojimo

 • Kam tą kavą visi siūlo gert, geriau alučio, mėsytės kokios. Būtų visi laimingesni. Kavą ir statoile gali pagert ir spaudos kioske

 • Gėda Tamuli.Leidai suėst dirbusią Vargalytę, o dabar staipais vėl fotkėse. Veidmainis esi. Kaip šnekama , raudonas išverstaskūris .

 • Tai pagaliau gal šita išėjo iš Dorestos? Pagaliau normaliai firma pradės dirbti, be nukvakėlės 🙂

 • Bet kokią riebią telyčia Valentukas susirado! Vakar mačiau Vainikuose. Nu ir įsiėdus boba…

 • Kad konkurse suma buvo virs tukstancio eur, men, o pasirodo bite realiai ne 500 eur. nemokes….. Idomu , kaip is tikruju …. @#$%

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video