Naują partiją steigs ir kėdainiečiai

 Naują partiją steigs ir kėdainiečiai

Palangos koncertų salėje šiandien vyksiančiame steigiamajame naujos politinės organizacijos – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavime dalyvaus ir solidi Kėdainių krašto žmonių delegacija.

Išvyko gausybė žmonių

Sauliaus Skvernelio inicijuojamos partijos steigėjų Kėdainiuose komanda tokia didelė, kad pagal žmonių skaičių prilygsta 11 futbolo komandų. Tai vienas iš didesnių būsimos partijos skyrių visoje Lietuvoje.

Lyderystės buriant steigėjus Kėdainiuose ėmėsi mero pavaduotojas, judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ steigėjas ir pirmininkas, savanoris bei visuomenininkas Paulius Aukštikalnis.

Steigėjų gretose yra ir savivaldybės tarybos nariai, ir žmonės, kurie apsisprendė pirmą kartą dalyvauti politikoje, ir jauni, ir vyresni, ir verslininkai, ir pedagogai. Dauguma jų, kaip ir Paulius Aukštikalnis, iki šiol yra nedalyvavę jokių politinių partijų veikloje.

„Aš pasitikiu augančia politine bendruomene ir pats aktyviai įsitrauksiu.

Partijos steigimo patirties dar neturėjau, bet mane labai džiugina žmonių aktyvumas ir noras kartu dirbti.

Pamačiau, kiek daug yra drąsių ir neabejingų politikai žmonių, kuriems pirmiausia rūpi savo kraštas − Kėdainiai“, – teigia Paulius Aukštikalnis.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavime dalyvaus ir solidi Kėdainių krašto žmonių delegacija.

Lyderystę paskatino žmonės

Kaip sako Paulius Aukštikalnis, lyderystės jį paskatino imtis noras įgyvendinti savo ir bendraminčių idėjas su augančia politine jėga.

Partija, kuriai politologai ir ekspertai įžvelgia sėkmę, bus įkurta šeštadienį, sausio 29 dieną. Steigiamajame suvažiavime bus išrinktas partijos pirmininkas ir 8 pavaduotojai, partijos valdyba bei sudarytas patariamasis organas – partijos taryba.

Kandidatuoti į valdymo organus turi teisę visi steigėjai, iš anksto išreiškę tokį savo pageidavimą. Suvažiavime bus tvirtinama partijos simbolika ir politinė programa.

Į jos kūrimą įsitraukė ir pirmieji politinės partijos kūrimosi iniciatoriai Kėdainių rajone.

Nariai steigiamojo suvažiavimo metu balsuos ir už parengtus partijos įstatus.

Metų sandūroje suvažiavimą daugiausiai rengė 14 Seimo narių, kurie yra ir šios politinės partijos iniciatoriai, tačiau partijos steigėjų yra visoje Lietuvoje.

Kaip jau minėta, mūsų rajone bendraminčius koordinuoja vicemeras Paulius Aukštikalnis. 

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos iki suvažiavimo jau buvo įsteigtos Vilniaus miesto, Anykščių, Kretingos, Klaipėdos, Lazdijų, Neringos,  Pasvalio, Rokiškio rajonų savivaldybių tarybose.

Mūsų rajone bendraminčius koordinuoja vicemeras Paulius Aukštikalnis.

Užsiregistravo daugiau kaip pustrečio tūkstančio žmonių

Apie partijos steigimą ir kvietimą jungtis 2021 metų spalio 18 dieną pranešė visi Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ atstovai Seime: Saulius Skvernelis, Vytautas Bakas, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stonaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

Lietuvos Respublikos Seime Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas, vienas iš naujos politinės partijos steigėjų  − Saulius Skvernelis.

Partijos steigėjais užsiregistravo apie tris tūkstančius žmonių iš visos Lietuvos.

Kaip gruodžio mėnesį buvo skelbiama portale ,,Delfi“, „Spinter tyrimų“ duomenimis, už formaliai dar neįkurtą partiją rinkimuose į Seimą jau yra pasiruošę savo balsus atiduoti 7,2 procento respondentų.

Būsimos partijos steigėjai visoje Lietuvoje teigia jaučiantys didelį palaikymą. Ne išimtis ir Kėdainių miestas bei miesteliai.

„Rinkos aikštės“ inf.

31 Komentarai

 • Šaunuolis Paulius!jaunas, dar neprisišikęs. Pauliau, gal Valentinui pachmielą atnešk, sunku jam po vakar 🙂 ačiū

 • Ryskiai apie zenta rase jo slapta meiluze Vorune😃.

  • Dėl to ji ir priimta i RA. Kad piarint Pauliu. Kitaip Kristina jos gyvenime nebutu priemusi. Juk parsidavele yra, cia Grikiui dirbo, cia keicia frontus, kas gali dirbt su padlom. Tokia pat kaip vyle. Smirdi is akiu.

 • Nijoles šutvė- buvusi darbo partija, išvyko saules parvežti, o kur Tamulus?

  • Tamulis iš streso musėt pachmielką daro. Arba Tomą bučiuoja kaip visada.

 • Jorūne, būk gera, pataisyk Pauliui tas mėlynas kelnes, nes labai nukarusios. Dėkui.

  • Tu padla Vyle nyk is cia su savo komentarais. Visi kedainiai juokiasi parsidavele esi uz skatikus dirbi bet kam. Taip stumei ant savo sefo, ant Grikio stumei, ant visu stumei padla tu slepa

  • Pauliau, už! Palaikančių bus sočiai.

   • Ar ne per plačiai žengti užsimojo Aukštikalnis, kad tik kelnės neperplyštų? Nusipenėjo būdamas vicemeru, dar negana, užsimanė riebesnio kąsnio.

 • Pauliau tu bėk ligoninę gelbėt, o ne naujus batus matuokis, kol Tamulis peza apie 8km atstumą. Mūsų krašto sėkmei ble pasivadinęs, bet tos sekmės nesimato. Tai dabar vardan lietuvos jau tipo kažką darysi, su kedainiais jau padarei?

 • Na kur daugiau jis tinka. Perbėgėlių, išdavikų ir Skvernelio šiknaskylės lankytojai buriasi į vadinamąją „partiją“.

  • Smagu jaunus žmones matyt. Įgys patirties ir dirbs. Atsibodo tie tik rusiškai lemenantys.. Sveikinam, Pauliau.Bus vuskas ok.

 • Ura tovariščy, užgimė nauja senų bebrų partija, į kurią visus optum suvarė uošvienė. Senai komunistei nieko švento nėra, bet kodėl saves negerbia šitoks kiekis kedainieciu, kaip avinų banda subėge kur Nijolė liepė…

  • Užtenka vyno taures ir uzpaskio vandens svarbu nemokamai ir šutvė lekia, nesuprasdami ką daro.

 • Pažiūrėjau komentarus.Galiu dizertaciją parašyt tema“ Psichikos sutrikimų priežastys užsakomųjų komentatorių- politikierių galvose“
  Gerai, kad kurias partija. Bus daugiau iš ko pasirinkt. Kėdainiečiam gerų minčių ir darbų.

 • Ką dabar darys Paulius su uošvyte, Skvernelis nebeleis jai kaimo mokyklų uždarinėti vardant kokybės, vel reiks iš tos partijos begti, juk ne tos vertybes, del lovio greitai perbėges, o ką dabar valstietis Kaminskas darys, bėgs iš Karabaso?

  • uošviene ir vertybės yra nesuderinami dalykai. Ji neturi vertybių, nes jai jos nereikalingos. Su vertybėmis sunku gyventi, o juolab politikoje

 • Įdomu ką Tamulis darys, ir DP ir Nijolė ir socdemai, nu populiarumas nesvietiškas, vot tai jums ir zootechnikas, nereikia čia mokslų.Ką dabar bibliotekininkė Jorūnė rašys, apie Bynąjau neberašo, tai tik apie savanorį( neaišku ,kame jis savanorius), , o šiaip Korūne patark didesnį švarką nusipirkti, nes nebetelpa savanoris jame nuo per didelio sėdėjimo be darbo.Girdėjau, kad reikia savanorių vienai bobutei mėšlo išmėžti Beinaičiuose, pirmyn., Jorūnė turės puikią temą.

 • Vienuolika futbolo komandų, – vyr . trenerė Nijolė , vartininkai visa gauja, spardo savanoris.,

 • Pauliau varyk. Palaikom. Gražu žiūrėt į jauną ir kultūringą žmogų. O Jorūnė rašo gerai. Už tai oponentai( nors kokie ten oponentai – pletkininkai) iš pasiutimo nežino ką lot.

 • Atvarė pasveikint Lietuvos išdavikų prisiplakelių ir verstaskūrių!

 • Visos partijos Lietuvoje realiai jokių ideologijų neturi. Jau praėjo laikai, kai vyko klasių kova. Apie save kai neturi ką pasakyt, tai anoniminiuose komentaruose šudą mali. Gyvename laisvam pasaulyje ir žmogus turi teisę pasirinkit, persigalvot, kurt ir.t.t. O šmeižikų politikierių buvo ir bus. Jei žmogus pats imasi kurti, o ne tik komentatoriais „dirba“, tai jau gerai. Lietuvai nieko nereikia, tik žmoniškų santykių be pykčio ir šmeižto. Bet kol bus visokios pavažiavusios „karolinos“ sunku tikėtis ko nors geresnio. O šiaip vietos visiem užteks. Žmonės jau nekvaili.

  • čia apie save rašai, nes begioji per partijas ir judėjimus už didesnį kąsnį? Vakar Viktoras U, paskui Viktoras M, galų gale Skvernas su bebrais

 • Reiktu parasyti pareiskima uz izeidziancius komentarus ir kuo skubiau tas “ kiaules” baubiancias paviesinti, kad pamatytu kedainieciai, kas taip “graziai raso” .

 • Ot graži kėdainių kompanija: masiulio vokelininkai, karbausko trašų sublaižiai, viktoriuko tarnai ir dar bus mišrainė. Nu tikrai ne uždaryt o išplėst Kėdaių ligoninės slaugos ir psichiatrijos skyrius reikia. Grynas parurys.

 • Už Skvernelį, už Aukštikalnį, už Kacevičių, už Tamulį.

  • Tamulis jau misiją baigė ir lieka už borto. Gimė nauja žvaigždė

 • disertacija galesi rasyti kada ant sykpuodzio sedesi o siuo metu geriau uzsiciaupk

 • Naujokienė ir kvailutis????

 • na ir komentatoriu kultūra, o pavydas kaip bamba grauzia visokiom karolinom net juokas jau nebeima

 • žmonės, o jūs nebijot tokių įžeidžiančių komentarų rašyti..? JUK ČIA DAUGUMA NE NUOMONĖS, BET ŠMEIŽTAS…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video