Naudotos automobilių dalys internetu: prieš įsigydami, pasidarykite namų darbus

 Naudotos automobilių dalys internetu: prieš įsigydami, pasidarykite namų darbus

Naudotų automobilio dalių pirkimas gali tapti puikia alternatyva naujoms dalims. Juk pastarosios kainuoja išties daug pinigų. Vis dėlto, prieš apsisprendžiant įsigyti naudotą detalę, svarbu atsižvelgti į tam tikrus aspektus, kurie užtikrintų tiek kokybišką pirkinį, tiek sklandų pirkimo procesą. Šiame straipsnyje aptarsime esminius žingsnius, kuriuos svarbu žengti prieš perkant naudotas automobilių dalis. Pasidarykite namų darbus ir būkite užtikrinti savo pasirinkimu.

Išsigryninkite, kokios detalės ieškote

Pirmasis ir gana akivaizdus uždavinys – išsiaiškinti, kokios detalės jums tiksliai reikia. Identifikuokite savo automobilio markę, modelį ir metus. Nustatykite reikiamos detalės pavadinimą ir, jei įmanoma, OEM kodą. Taip pat išsiaiškinkite ar detalė tikrai suderinama su jūsų automobilio modeliu.

Žinoma, viso to tikrai nebūtina atlikti patiems. Jei nesijaučiate daug išmanantys apie automobilius, pasitarkite su patyrusiu ir patikimu automechaniku.

Palyginkite kainas

Jau žinote, kokios naudotos auto dalys jums reikalingos? Ką gi, atėjo metas pradėti paiešką. Nebijokite peržiūrėti tiek skelbimų portalų, tiek specializuotų naudotų auto dalių pardavėjų puslapių. Tokiu būdu, susidarysite bendrą vaizdą – ar detalė deficitinė ar ne. Taip pat, nepamirškite palyginti kainų – nustebsite sužinoję, kad kainos, pas skirtingus pardavėjus, gali skirtis net kelis kartus.

Išsirinkite patikimą pardavėją

Nemeluosime – perkant naudotas automobilių dalis, tam tikrų rizikų tikrai yra. Todėl siūlome atidžiai rinktis pardavėją, iš kurio ketinate įsigyti prekę. Atkreipiame dėmesį, kad rizika padidėja perkant detales iš privačių asmenų. Juk internete dažnai pasitaiko sukčių, parduodančių prekes, kurios turi defektų ar neatitinka aprašymo. Taip pat privatūs pardavėjai retai kada suteikia grąžinimo garantiją.

Ką daryti? Patikimiausias būdas, naudotas detales pirkti iš oficialių naudotų automobilių dalių elektroninių parduotuvių. Pavyzdžiui, Autopublic.lt. Patogi paieškos sistema, didelis asortimentas, greitas prekių pristatymas, patogus atsiskaitymas – tai tik keli šios el. parduotuvės privalumai. Taip pat ji suteikia galimybę grąžinti nepatikusias / netinkamas prekes per 14 darbo dienų. O tai reiškia, kad pirkdami iš oficialaus ir patikimo pardavėjo, sutaupysite tiek pinigų, tiek laiko ir nervų. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video