Naudingi stiliaus patarimai apvalių formų moterims

 Naudingi stiliaus patarimai apvalių formų moterims

Apkūnioms moterims, kurios yra likusios rinktis nuobodžius juodos spalvos drabužius tik todėl, kad laiko juos „saugiausiais“ savo spintoje, norime pasiūlyti kelis stiliaus patarimus, kaip pasirinkti drabužius, kurie, kaip jos visada manė, idealiai tinka tik „S“ ar „M“ dydžių moterims. Rekomenduojame atrasti savo stilių iš naujo, kūrybiškai žiūrint į apvalias savo figūros formas. Visų pirma reikia nustoti galvoti apie tai, ką galite apsirengti, ir ko ne. Stiliaus formavimas yra kūrybinis procesas, kuris turi teikti malonumą. Nereikia stengtis griežtai laikytis tam tikrų mados taisyklių – verta išbandyti naujus dalykus ir išnaudoti savo figūros privalumus!

Pradėkite nuo tinkamo „pagrindo“

Investuokite į tinkamus apatinius drabužius. Susikurkite tokį tvirtą apatinio trikotažo pagrindą, kad jis taptų jūsų kasdienės aprangos pagrindu. Tinkama krūtinę palaikanti liemenėlė arba pilvuko pakietinimas vakariniam drabužiui gali labai pakeisti jūsų kūno linijas. Pabandykite dėvėti besiūlius apatinius – galbūt jie ir nėra patrauklūs, bet tikrai yra svarbūs drabužių siluetui, nes padeda išvengti negražių linijų.

Viskas priklauso nuo kirpimo ir proporcijų. Individualus drabužių siuvimas – tai paprastas būdas, kad drabužiai atrodytų kur kas labiau prigludę. Jei rinksitės per didelius marškinius ir kelnes, atrodysite žemesnės nei esate iš tikrųjų.

Tuo tarpu tos pačios aprangos versija, pasiūta konkrečiai figūrai, ją pailgina ir atrodo daug elegantiškiau bei profesionaliau. Jei manote, kad visuose drabužiuose turi būti spandekso, kad jie jums tobulai tiktų, klystate. Iš tikrųjų svarbiausia yra vengti prigludusių medžiagų, tokių kaip elastinė likra, atlasas, aksomas ir sunkus šilkas. Rinkitės švelnias, bet lanksčias medžiagas, kurios dailiai priglunda prie jūsų apvalumų.

Kas sakė, kad negalima rinktis raštuotų audinių

Tinkamas raštas gali tapti labai puikiu pasirinkimu apkūnioms moterims. Pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą siluetą, o tada ieškoti tinkamo rašto, kuris būtų gerai išdėstytas. Moterys, turinčios plačius klubus, turėtų vengti džinsų ir rinktis sijonus, dailiai krentančius nuo klubų. Vietoje stambių raštų motyvų geriau rinktis smulkius bendrus raštus.

Kalbant apie dryžius, jie turėtų būti vertikalūs, nes horizontaliai išdėstyti dryžiai platina figūrą. Vertikalūs dryžiai vizualiai padidina ūgį, o įstrižais dryžiais margintas audinys atitraukia dėmesį nuo kūno linijų. Dėvint visą raštuoto audinio kostiumėlį, labai gerai tinka plonesnės kelnės ir prigludęs švarkas.

Sluoksniavimas yra jūsų slaptas ginklas

Tinkamai atliktas sluoksniavimas gali užmaskuoti tas figūros vietas, kurios jums nepatinka. Pagrindinė taisyklė – nesirinkti per plačių drabužių, kurie gali vizualiai padidinti apimtis. Jei norite sumažinti didelį biustą, nukreipsite nuo jo dėmesį, dėvėdamos drabužius atvira iškirpte.

Jei norite užmaskuoti pilvą, drabužių sluoksniai ties viduriu turėtų būti prigludę (neaptempti), o ne per dideli ir plazdantys. Pasakykite „ne“ „babydoll“ kirpimams. Sluoksniuotas viršutines dalis derinkite su plonais apatiniais. Jei nusprendėte dėvėti viršutinę aprangos dalį iš kelių sluoksnių, apatinė aprangos dalis turėtų būti ilga. Išbandykite siauro kirpimo arba „bootcut“ kelnes ar tampres.

Papildomi stiliaus patarimai, kurių reikėtų laikytis

  • Mylėkite savo kūną ir jis jums atsilygins. Priimkite savo stipriąsias puses ir paslėpkite trūkumus tinkamai sluoksniuodamos drabužius.
  • Vadovaukitės ne tendencijomis, o nesenstančiais siluetais ir niekada nesuklysite.
  • Investuokite į viso sezono neutralius pagrindinius drabužius ir pagal juos planuokite savo garderobą.
  • Dėvėkite drabužius, kuriuos mėgstate ir kuriais apsirengusios jaučiatės patogiai; jei reikia, nedvejodamos laužykite taisykles.
  • Venkite pilnų rankovių ar itin plonų petnešėlių, jei jūsų rankų apimtis yra didesnė.
  • Vieną aksesuarą paverskite savo išskirtiniu elementu. Tai gali būti auskarų pora, šalikas, stambus kaklo papuošalas ar net ryškūs žiedai. Šie papuošalai papildys jūsų asmenybę.
  • Ieškokite ne tik juodos spalvos drabužių. Juoda spalva kartais sukuria didesnių apimčių figūros įspūdį. Tokios brangakmenių spalvos kaip tamsiai mėlyna ar smaragdinė gali padaryti tikrus stebuklus.
  • Venkite visko, kas aptempta ir priglunda prie kūno. Geresnis pasirinkimas yra lengvas, laisvo kirpimo drabužis.

Daugiau: https://sidonas.lt/

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video