Motyvaciją atgavęs A. Gustas vėl nori tapti Pernaravos seniūnu?

 Motyvaciją atgavęs A. Gustas vėl nori tapti Pernaravos seniūnu?

Artūras Gustas: „Nieko aš nebijau, tikrai nieko nebijau, bet paprasčiausiai… Ar jūs žinote, kas yra kandidatai ir dabar visiems skambinėjat? Čia, kaip sakant, yra kišimasis į mano reikalus. Jūs skambinat man, privačiam asmeniui, ir vos ne reikalaujat, kad aš kažką atsakyčiau. Kodėl jūs mane terorizuojat? Nesuprantu“./„Rinkos aikštės“ archyvo ir Vikipedijos nuotr.

Į „Rinkos aikštę“ paskambino sunerimę pernaraviečiai: jie tikino, kad į seniūno pareigas vėl kandidatuoja sausio viduryje šias pareigas palikęs Artūras Gustas. Pats buvęs seniūnas tuomet tikino, jog iš užimamų pareigų traukiasi, nes prarado motyvaciją dirbti. „Buvau jau keturiolika metų atidirbęs ir nebeliko daugiau motyvacijos, todėl aš taip nutariau“, – trumpai prieš mėnesį apie pasitraukimo priežastis kalbėjo buvęs Pernaravos seniūnas. Tuo tarpu vietos gyventojai įtarinėjo, kad jis galimai darbe pasirodydavo neblaivus, esą dėl to ir turėjo trauktis iš pareigų. Susisiekus ir pasiteiravus, ar sugrįžo motyvacija ir noras vėl vadovauti Pernaravai, kad šis dalyvauja konkurse, A. Gustas susierzino ir teigė, jog tokį klausimą pateikdama žiniasklaida esą kišasi į jo asmeninį gyvenimą, todėl jis sklandančių gandų nei patvirtinsiąs, nei paneigsiąs. Tuo metu Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, kuris priima ir atleidžia seniūnus iš užimamų pareigų, vylėsi, jog jau kovo mėnesį Pernarava pagaliau vėl turės savo vadovą ir neabejoja, kad juo taps toks kandidatas, kuris bus ne tik motyvuotas, bet ir kompetentingas eiti seniūno pareigas.

Apkaltino kišimusi ne į savo reikalus

„Nesuprantu, dėl ko klausiat. Šiaip tai, man atrodo, čia yra ne vieša. Aš, pavyzdžiui, nežinau, nei kas, nei ką. Nei vieno žmogaus, kas kandidatuoja, nežinau, – tikino A. Gustas. – Čia, kaip sakant, mano reikalas. Neatskleidžiu aš. Ačiū už skambutį, bet…“

Priminus pokalbį apie sausio mėnesį minėtą motyvacijos stoką, vyras sakė: „Jeigu kandidatuočiau, motyvacijos turėčiau sočiai. Pasiklausius politikų debatų, tikrai atsirastų motyvacijos darbams ir visam kitam, bet čia jau mano reikalas. Dar nežinau, kaip čia bus, kas bus, neįsivaizduoju“.

Klausimas dėl kandidatų tinkamumo Pernaravos seniūno pareigoms užimti turėtų būti svarstomas jau šios savaitės pabaigoje, t. y. labai greitai. Tačiau A. Gustas teigė nieko nežinąs: „Ai, greitai? Na, greitai… Tai kaip bus, taip, nežinau… Aš išvis nenorėčiau komentuoti tokių dalykų ir nenoriu, kad eskaluotumėt to reikalo. Ačiū“.

„Nė vienam nedraudžiama kandidatuoti ir dalyvauti konkurse. O vertinimą aš pasiliksiu sau, nes na, kai žmogus visai neseniai pats išėjo motyvuodamas tuo, kad jam trūksta motyvacijos, tada kažkaip truputį keistai atrodo. Bet tikrai niekas nedraudžia jam dalyvauti.

A. Kacevičius

Paklaustas, ko bijo ir kodėl nenori pasakyti, ar kandidatuoja, pašnekovas suirzo.

„Nieko aš nebijau, tikrai nieko nebijau, bet paprasčiausiai… Ar jūs žinote, kas yra kandidatai ir dabar visiems skambinėjat? Čia, kaip sakant, yra kišimasis į mano reikalus. Jūs skambinat man, privačiam asmeniui, ir vos ne reikalaujat, kad aš kažką atsakyčiau. Kodėl jūs mane terorizuojat? Nesuprantu“, – nepatenkintas rėžė A. Gustas.

Žurnalistei atsakius: „Tikrai neterorizuoju jūsų. Tiesiog skambinu ir klausiu, nes pernaraviečiams įdomu, kaip jums vėl sugrįžo motyvacija eiti seniūno pareigas…“, A. Gustas dar kartą pademonstravo savo susierzinimą: „Nu kaip ne?! Kažką išpešt ir pasakyt, na aš nežinau…“

Kovą Pernarava jau turėtų turėti vadovą

Tuo metu rajono savivaldybės administracijos direktorius A. Kacevičius teigė, jog kandidatų užimti Pernaravos seniūno pareigas yra ne vienas, tačiau, kiek jų tiksliai yra ir kas jie tokie, jis tokios informacijos neturintis.

„Tikrai nežinau kandidatų pavardžių, neturiu jų sąrašo. Komisija paprastai būna sudaroma iš septynių asmenų: keturių seniūnaičių atstovų, iš tos seniūnijos, kurioje vyksta konkursas, vieno savivaldybės administracijos ir dviejų Valstybės tarnybos departamento atstovų. Vėliau jau aš gaunu informaciją apie du kandidatus ir renkuosi iš tų dviejų. Tačiau kol kas, kas tie kandidatai, tikrai nežinau. Kiek žinau, jų yra ne vienas, tik pavardžių nematau“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius.

Paklaustas, kaip jis, kaip vadovas, vertina tokį A. Gusto žingsnį, jei iš tiesų jis vėl kandidatuoja į seniūno pareigas, A. Kacevičius komentavo: „Nė vienam nedraudžiama kandidatuoti ir dalyvauti konkurse. O vertinimą aš pasiliksiu sau, nes na, kai žmogus visai neseniai pats išėjo motyvuodamas tuo, kad jam trūksta motyvacijos, tada kažkaip truputį keistai atrodo. Bet tikrai niekas nedraudžia jam dalyvauti“.

„Jeigu kandidatuočiau, motyvacijos turėčiau sočiai. Pasiklausius politikų debatų, tikrai atsirastų motyvacijos darbams ir visam kitam, bet čia jau mano reikalas. Dar nežinau, kaip čia bus, kas bus, neįsivaizduoju.

A. Gustas

Pasidomėjus, kokie, jo nuomone, A. Gusto šansai laimėti konkursą ir vėl tapti Pernaravos seniūnu, A. Kacevičius nekomentavo.

„To negaliu komentuoti, nes nežinau, kas tie kiti kandidatai. Bet kokiu atveju komisija atrinks, bet aš nedrįstu komentuoti, kas jie bus ir kokie vieno ar kito kandidato šansai“, – teigė pašnekovas.

Anot administracijos direktoriaus, jeigu šią savaitę įvyks konkursas, ateinančią savaitę jau turėtų būti preliminarūs rezultatai, o kovo mėnesį gal jau bus paskirtas ir seniūnas. 

Tačiau A. Kacevičius pažymėjo, jog procedūra gali ir užsitęsti, nes iš dviejų kandidatų atrinkus vieną, reikalinga Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pažyma, ar kandidatas atitinka visus keliamus reikalavimus, taip pat yra konkurso apskundimo terminai – formalios procedūros užtrunka laiko: „Čia tikrai nebus taip, kad per vieną ar dvi dienas priimtų į darbą“.

17 Komentarai

 • Blogiausiai ivertinta seniunija, vel leis tam paciam vadovauti ir merdeti

 • Jeigu administracijos direktorius nežino kiek kandidatų, tai kodėl vienas iš kandidatų garsiai kaime kalba apie kandidatų skaičių? Įdomu, iš kur jam nuteka informacija.

 • Isgerk stikleli ir parodyk dugneli!

 • Išsiblaivė ir sugalvojo, kad vėl gali būti seniūnu? 😀 nu načiort, gėda ant visos Lietuvos!

 • Girdėjau, kad kažkokį Gruzevą išrinko seniūnu, nes žinojo

  • gal Gruzina, ne Gruzeva, ar Grazvina

 • Von tik iš Kėdainių. Dsr ir Tamulį pasiimk. Žodžio „socialdemokratai“ neištaria reklamoje ,šlebizavoja, seiles ryja.
  Galėsit sėdėt po krūmu abudu su puslitriu.

 • Musiau pakmielka suveikė….

 • Jeigu sugrįš šitas seniūnas mes pažadam protestą prie savivaldybės.
  Taip pat reikalaujame prie įėjimo į seniūniją įrengti alkotesterį.
  Ačiū!

  • Tik Tamulio blaivumą patikrink kartu su policija. Kėdainių policija į jo šposus nereaguoja, nes bijo jo. Prieš rinkimus būtų ažiotažas.

 • Dimonas Nilka skuba reikalus partiečiui tvarkyt

 • Ir užsakomieji straipsniai ir komentarai suinteresuoto asmens vis kitais vardais

 • Viskas gerai. Sito seniuno nebus. Ikisim sava seniuna kad uz mus agituotu.

 • Pats geriausias seniunas,buvo tvarka kaip bažnyčioje.

  • Taip tvarka buvo tokia, galejei nuo ryto bambali gert ir but apsimyz…es ir lapus grebi vos ant koju pastovedamas, o apie kazkokous projektus tai net nepalvos seniunas

 • Gėriau,geriu ir gersiu. Ačių!!!

 • Na gal pagaliau ir seniūnijos darbuotojos pradės savo funkciją atlikti su lig naujo seniūno pasirodymu. Nebeliks rytinių kavučių iki 9h,kai baisu užeiti su reikalu!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video