Mokykloms kompiuterių – už beveik 100 tūkst. eurų

 Mokykloms kompiuterių – už beveik 100 tūkst. eurų

Algimanto Barzdžiaus/ „Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Lietuvoje įsigaliojus karantinui visoms šalies mokykloms buvo nupirkta kompiuterinė įranga mokymui nuotoliniu būdu. Nors karantinui ir nuotoliniam mokymui įsibėgėjus buvo sakoma, kad visų mokyklų poreikis kompiuteriams yra patenkintas, prieš antrąją karantinu paženklintą vasarą mokykloms ir vėl bus atseikėta nemažai naujos kompiuterinės įrangos. Kėdainių rajono mokykloms jų atiteks kone už 100 tūkst. eurų.

100 tūkst. eurų

Iš viso 129 nešiojamieji kompiuteriai „HP ProBook“ bus padalinti Kėdainių rajono mokykloms. Jų vertė siekia 90,3 tūkst. eurų.

Po dešimtį kompiuterių bus skiriama Kėdainių „Atžalyno“ ir Šviesiajai gimnazijoms. Po 7 kompiuterius teks Akademijos, Josvainių, Krakių ir Šėtos gimnazijoms.

Daugiausia – 23 kompiuteriai – bus skirti „Ryto“ progimnazijai, dar 20 nukeliaus į „Aušros“ progimnaziją, 15 atiteks J. Paukštelio progimnazijai.

Keturi kompiuteriai skirti Labūnavos pagrindinei mokyklai, dar po tris ir du teks likusioms krašto ugdymo įstaigoms.

Iš viso 129 nešiojamieji kompiuteriai „HP ProBook“ bus padalinti Kėdainių rajono mokykloms. Jų vertė siekia 90,3 tūkst. eurų.

Aut. past.

Skirs ir vaikams, ir mokytojams

Nepaisant to, kad anksčiau buvo sakyta, jog kompiuterių poreikis yra visiškai patenkintas, visgi kompiuterinės technikos mokykloms nebus per daug.

Naujais kompiuteriais naudosis ir mokytojai, ir vaikai, ir jų tėvai.

„Informacinės kompiuterinės technologijos naudojamos ne tik nuotolinio ugdymo metu. Jos taip pat naudojamos organizuojant mišrų bei hibridinį mokymo procesą.

Šios priemonės taip pat reikalingos vaikams atlikti namų darbus, tėvams ir vaikams prisijungti prie elektroninio dienyno, mokytojams pasiruošti pamokoms ir kitiems dalykams“, – informavo savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Vilma Dobrovolskienė. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video