Miške užsiliepsnojo lengvasis automobilis

 Miške užsiliepsnojo lengvasis automobilis

Gelbėtojams teko pavargti, kol jie pasiekė nelaimės vietą, mat teko važiuoti ir lauko keliukais, ir miškais./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Šeštadienio vidurdienį Kėdainių rajono miškuose atvira ugnimi degė automobilis. Ugniagesiams nelengva buvo rasti tikslią nelaimės vietą, mat įvykis įvyko miškingoje teritorijoje. Ugnis stipriai suniokojo automobilį, tačiau, laimė, žmonės nenukentėjo.

Po pietų

12 val. 54 min. Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Medekšių kaimo ribose esančiame miške atvira ugnimi dega automobilis.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Kadangi Pramonės ugniagesių komanda liejo ledą prie „Aušros“ mokyklos, papildomai į įvykio vietą buvo pasiųsta Josvainių ugniagesių komanda.

Atvira ugnimi

Gelbėtojams teko pavargti, kol jie pasiekė nelaimės vietą, mat teko važiuoti ir lauko keliukais, ir miškais.

Dar iki atvykstant į įvykio vietą iš tolo miške buvo matyti kylantys juodų dūmų kamuoliai. Atvykus gelbėtojams lengvasis automobilis jau degė atvira ugnimi, todėl naudojant greitojo reagavimo švirkštą buvo skubiai imtasi gesinimo darbų.

Aut. past.

Pirmieji ugniagesiai į įvykio vietą atvyko po 19 minučių nuo pagalbos skambučio. Dar iki atvykstant į įvykio vietą iš tolo miške buvo matyti kylantys juodų dūmų kamuoliai.

Atvykus gelbėtojams lengvasis automobilis jau degė atvira ugnimi, todėl naudojant greitojo reagavimo švirkštą buvo skubiai imtasi gesinimo darbų.

Išdegė skyrius

Ugniagesiai spėriai numalšino liepsnas, tačiau, ko gero, jos automobilį suniokojo nebepataisomai.

„Atvykus ugniagesiams degė lengvasis automobilis „Seat Alhambra“. Ugniagesiai gaisrą užgesino.

Konstatuota, kad gaisro metu sudegė automobilio variklio skyrius, stipriai apdegė salono priekis su prietaisų skydeliu“, – informavo Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Patikslino adresą

Beje, ugniagesiai patikslino įvykio vietos adresą – nelaimė įvyko Pelėdnagių seniūnijos Pašilių miške.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl gedimo variklio skyriuje. Laimei, įvykio metu niekas nenukentėjo. 

2 Komentarai

  • Važiavo eglutės papigiai-išėjo brangiai.

  • Čia kartais ne asylo mašina užsidegė?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video