Mikroautobusas susidūrė su elektriniu paspirtuku: nukentėjo paspirtukininkas

 Mikroautobusas susidūrė su elektriniu paspirtuku: nukentėjo paspirtukininkas

Nuo smūgio išdužo mikroautobuso „Fiat“ priekinis stiklas, o elektrinis paspirtukas atsidūrė po mašina./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Penktadienį popiet Kėdainių rajone mikroautobusas partrenkė važiuojamąja kelio dalimi važiavusį paspirtukininką. Eismo įvykio metu paspirtuku važiavęs žmogus savo kūnu išdaužė mikroautobuso stiklą, o jo vairuota transporto priemonė atsidūrė po mašina. Vyras skubiai išgabentas į ligoninę Kaune.

Nelaimė popietę

Penktadienį, apie 13 val., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių rajono Vilainių seniūnijos Ledų kaime, kelyje Vilainiai–Šventybrastis–Krekenava mikroautobusas partrenkė paspirtuku važiavusį asmenį.

Į įvykio vietą pasiųsti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Skubiai išgabeno į ligoninę

Nuvykus pareigūnams paaiškėjo, kad susidūrė autobusiukas „Fiat“, vairuojamas  31-erių metų vyro, ir paspirtukas, vairuojamas 42-ejų metų vyro. Mikroautobusas pažymėtas lenkiškais valstybiniais numeriais.

Nuo smūgio išdužo mikroautobuso priekinis stiklas, o paspirtukas atsidūrė po mašina.

Paspirtuko vairuotojas skundėsi viso kūno skausmais, jam įtartas ir kojos lūžis. Suteikus pirmąją pagalbą vietoje, vyras skubiai išgabentas į gydymo įstaigą Kaune.

Mikroautobuso vairuotojas buvo blaivus. Jis dar siekė išvengti susidūrimo, tačiau nepavyko. Dėl ko įvyko eismo nelaimė – aiškinasi policijos pareigūnai.

Paspirtuko vairuotojas skundėsi viso kūno skausmais, jam įtartas ir kojos lūžis. Suteikus pirmąją pagalbą vietoje, vyras skubiai išgabentas į gydymo įstaigą Kaune.

Aut. past.

Primena taisykles

Tuo metu policijos pareigūnai primina Kelių eismo taisykles. Nuo šių metų pradžios įsigaliojo ir svarbūs pokyčiai.

Kelių eismo taisyklėse nustatyta, kad važiuoti elektrine mikrojudumo priemone leidžiama tik dviračių takais, pėsčiųjų ir dviračių takais arba dviračių juostomis, o kur jų nėra – tam tinkamu kelkraščiu.

Šaligatviu arba važiuojamąja dalimi leidžiama važiuoti tik kai nėra šių kelio elementų.

Nepilnamečiams šalmas privalomas visuomet, o suaugusiems – važiuojant važiuojamąja kelio dalimi.

Važiuojant važiuojamąja kelio dalimi privaloma dėvėti ryškiaspalvę liemenę ar įjungti šviesas. Abu reikalavimai privalomi tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video